Reklama

Reklama

Koszmarna klęska Barcelony. Potrzebna pilna zmiana?

Bayern Monachium znokautował FC Barcelona w meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów, wygrywając 3-0. Hiszpańska prasa nie miała wątpliwości, że zwycięstwo mistrzów Niemiec było zasłużone. Pojawiły się nawet głosy, że w "Dumie Katalonii" powinno dojść do pilnych zmian.

- Bayern zafundował Barcelonie kolejną tragiczną noc - ogłasza na swojej stronie głównej kataloński "Sport". W pomeczowym podsumowaniu zaznaczono, że podopieczni Ronalda Koemana byli bez szans w starciu z Bayernem, choć holenderski szkoleniowiec wystawił w podstawowym składzie aż trzech środkowych obrońców. Dodano również, że jedyną nadzieją na przyszłość jest gra młodych piłkarzy, na czele z Gavim.

"Mundo Deportivo" pisze natomiast o tym, że dobre czasy w Barcelonie już dawno minęły i twierdzi, że w ekipie z Camp Nou konieczna jest "pilna zmiana warty".

Reklama

"Marca" nawiązała natomiast do rozegranego w minionym sezonie meczu, w którym Bayern rozbił "Dumę Katalonii" 8-2, twierdząc że mistrzowie Niemiec wciąż są lepsi od "Barcy" we wszystkich aspektach.

W obrazowy sposób mecz przedstawili dziennikarze "Asa". Stwierdzili, że Koeman chciał zagrać tak, jakby była to... obrona Stalingradu. Jego plan legł jednak w gruzach wraz z pierwszym ciosem wyprowadzonym przez piłkarzy Bayernu.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje