Reklama

Reklama

"Gra Nawrota" o finałach Ligi Mistrzów. Potkniesz się na 5. pytaniu? [QUIZ]

Liverpool FC i Real Madryt zmierzą się w finale Ligi Mistrzów 2022, a każdy miłośnik tych rozgrywek może się zmierzyć z quizem o tym pucharze i rozstrzygających meczach. Zmierzcie się z autorskim quizem Radosława Nawrota, dziennikarza sportowego Sport.Interia.pl, fana teleturniejów i laureata "Wielkiej Gry". Finał Ligi Mistrzów 2022 Liverpool - Real o godz. 21, transmisja w Polsacie Sport Premium i na Polsat Box Go.

Finał Ligi Mistrzów 2022 to okazja do sprwadzenia swojej wiedzy na temat tych elitarnych rozgrywek oraz uczestników finału Liverpool - Real. Quiz sprawdzi, co wiecie o wcześniejszych finałach Ligi Mistrzów, hymnie rozgrywek, czy największych gwiazdach w historii Ligi Mistrzów.

Zapraszamy (nie tylko fanów Ligi Mistrzów, Realu Madryt i Liverpoolu!) do autorskiego quizu Radosława Nawrota. 20 pytań, 20 wcieleń prowadzącego quiz. Sprawdź, czy jesteś w mistrzowskiej formie!

Finał Ligi Mistrzów 2022: Liverpool - Real, transmisja

Finał Ligi Mistrzów 2022 Liverpool - Real o godz. 21, transmisja tv w Polsacie Sport Premium. Z kolei transmisja internetowa (stream online) meczu Realu z Liverpoolem na Polsat Box Go.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL