Reklama

Reklama

Gerrard: To dla kibiców

Kapitan "The Reds", Steven Gerrard w środowym meczu przeciwko PSV Eindhoven w ramach Ligi Mistrzów zdobył swojego setnego gola w barwach Liverpoolu.

Jubileuszowe trafienie zadedykował kibicom swojego klubu. - To wspaniałe, że ten wyjątkowy dla mnie gol wpadł do bramki pod trybuną The Kop, ( trybuna na której zasiadają najbardziej zagorzali kibice Liverpoolu - przy. red. ) chciałbym go zadedykować wszystkim fanom "The Reds". Przez te wszystkie lata, które spędziłem na Anfield Road nigdy się na nich nie zawiodłem - powiedział szczęśliwy strzelec.

- Mimo wszystko najważniejsze tego wieczoru było kolejne zwycięstwo w Lidze Mistrzów - zakończył.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL