Reklama

Reklama

​Flavio Paixao obraził sędziego Marciniaka. Teraz przeprasza

- Brak mi słów, że Marciniak sędziuje na takim poziomie - napisał na Facebooku Flavio Paixao, zawodnik Lechii Gdańsk. Portugalczyk w obraźliwy sposób podsumował pracę polskiego sędziego podczas wtorkowego meczu Bayern Monachium - Benfica Lizbona w 1/4 finału Ligi Mistrzów. We środę po południu Paixao przeprosił za swoje słowa.

Wyniki i pary 1/4 finału Ligi Mistrzów - kliknij tutaj!

Komentarz pomocnika Lechii obiegł już portugalskie media. "Dziwię się, że ten pajac sędziuje mecz na poziomie Ligi Mistrzów.  Ten pan, a raczej ten tchórz, bo to po prostu tchórz, nienawidzi Portugalczyków" - napisał Paixao o Marciniaku.

Portugalczyk miał pretensje o to, że polski sędzia nie podyktował dla Benfiki rzutu karnego w meczu z Bayernem, który Portugalczycy ostatecznie przegrali 0-1. Paixao całą winę za tę porażkę zrzucił na Marciniaka.

Reklama

"Wiedziałem, że wywoła burzę w tym meczu. On nienawidzi Portuglaczyków. Mnie i mojego brata [Marco również gra w Lechii] także obraził. Użył takich inwektyw, których nawet nie chcę cytować. Nienawidzi Portugalczyków, bo jesteśmy dobrymi ludźmi, uśmiechamy się i to go drażni" - napisał Paixao.

Kontrowersyjny wpis zawodnika obiegł już media w Portugalii i jest cytowany przez tamtejsze portale.

Zadzwoniliśmy do sędziego Marciniaka z prośbą o skomentowanie sprawy, ale arbiter na razie nie może wypowiadać się na temat swojej pracy.

W środę po południu Portugalczyk przeprosił jednak za swoje słowa:

CZYTAJ DALEJ


"Przepraszam Pana sędziego Szymona Marciniaka za obraźliwe słowa, jakich użyłem pod jego adresem, dokonując wpisu na jednym z portali społecznościowych. 

Jako Portugalczyk kibicowałem w spotkaniu Bayernu z Benficą drużynie gości i po zakończeniu gry, zakończonej porażką zespołu z Lizbony, kierowały mną nadmierne emocje. Będąc zawodowym piłkarzem, nie powinienem ich jednak uzewnętrzniać, tym bardziej publicznie. To było nieprofesjonalne zachowanie z mojej strony. 

W chwili obecnej mogę jedynie wyrazić skruchę z powodu użytych słów i obiecać, że podobna sytuacja w przyszłości nie będzie mieć miejsca" - napisał Paixao w oświadczeniu.

Szymon Marciniak to jeden z czołowych sędziów Europy. Przez UEFA został wyznaczony do prowadzenia spotkań podczas Euro 2016.

F. Paixao występuje w Polsce od 2014 r. Najpierw grał w Śląsku Wrocław, teraz jest zawodnikiem Lechii.

Więcej o Marciniaku PRZECZYTACIE TUTAJ!


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy