Finał Ligi Mistrzów. Zbigniew Boniek skomentował triumf Chelsea

Chelsea triumfatorem Ligi Mistrzów! W finale "The Blues" pokonali 1-0 Manchester City. Wygraną londyńczyków skomentował na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Jego zdaniem było to zasłużone zwycięstwo.

Bohaterem Chelsea został Kai Havertz, który strzelił jedyną bramkę, wykorzystując w 43. minucie podanie Masona Mounta.

W drugiej połowie piłkarze Manchesteru City próbowali doprowadzić do wyrównania, lecz nie zdołali sforsować defensywy Chelsea, która drugi raz w historii wygrała Champions League.

Zbigniew Boniek skomentował triumf Chelsea w Lidze Mistrzów

Triumf londyńczyków krótko skomentował w mediach społecznościowych Zbigniew Boniek.

- Zasłużone zwycięstwo Chelsea. Manchester City niby grał, ale nie stworzył nawet jednej stuprocentowaj sytuacji... Taka piłka - napisał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

TB

Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Boniek | Chelsea Londyn | Manchester City | Liga Mistrzów