Reklama

Reklama

Emisja wywiadu Łukaszenki przełożona z powodu meczu

Państwowa telewizja białoruska przełożyła emisję wywiadu prezydenta Alaksandra Łukaszenki w związku z wtorkowym meczem piłkarskiej Ligi Mistrzów BATE Borysów - Valencia CF w Mińsku.

Wywiad dla brytyjskich mediów, który miał zostać wyemitowany zaraz po głównym wydaniu wiadomości, zostanie pokazany w środę.

Emisję przełożono "na prośbę widzów i kibiców" - informuje na swojej stronie Biełtieleradiokompania.

Według niezależnego portalu "Biełorusskije Nowosti", wywiad mógł wypaść blado na tle meczu, który mniej więcej o tej samej porze będzie transmitowany w II programie telewizji.

BATE to rewelacja obecnej edycji Ligi Mistrzów. Białoruski zespół rozpoczął rozgrywki grupowe od dwóch zwycięstw - z OSC Lille i Bayernem Monachium po 3:1.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy