Reklama

Reklama

Cristiano Ronaldo chce strzelić gola na Old Trafford

​Cristiano Ronaldo ma nadzieję, że zostanie dobrze przyjęty na Old Trafford, gdzie wraca po raz pierwszy, odkąd odszedł z Manchesteru United. Gwiazda Realu Madryt chce także ponownie strzelić gola swoim byłym kolegom.

Portugalczyk trafił do siatki w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, który odbył się na Santiago Bernabeu. Tym samym uratował swojej drużynie remis 1-1.

Ronaldo liczy, że we wtorek uda mu się znowu zdobyć bramkę, ale jeszcze nie wie, jak świętowałby tego gola.

"To byłoby piękne uczucie. Gdybym ponownie strzelił przeciwko Manchesterowi United, to byłoby coś spektakularnego. Nie wiem, jak będę go świętował - to będzie coś spontanicznego - ale chciałbym znaleźć się w takiej sytuacji" - powiedział Portugalczyk dziennikarzom.

28-letni piłkarz ma też nadzieję, że zostanie dobrze przyjęty przez kibiców na Old Trafford, z którym to klubem wywalczył trzy mistrzostwa Anglii i wygrał Ligę Mistrzów w trakcie swojego sześcioletniego pobytu w Manchesterze United.

Reklama

"Jestem pewny, że zostanę dobrze przyjęty" - stwierdził Ronaldo, który jest współliderem klasyfikacji strzelców w tegorocznej Lidze Mistrzów, z siedmioma bramkami.

"Po latach spędzonych na Old Trafford i zawiązanych tutaj przyjaźniach, jestem pewny, że to jedno z miejsc, gdzie będą mnie oklaskiwać najwięcej. To był cudowny czas" - dodał Portugalczyk.

Zobacz terminarz 1/8 finału Ligi Mistrzów

Reklama

Reklama

Reklama