CFR 1907 Kluż - Lincoln Red Imps FC 2-0 (1-0). Liga Mistrzów

28 lipca na Stadionul Dr. Constantin Rădulescu w Kluż-Napoce odbyło się starcie rozgrywek Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami CFR Kluż a Licoln FC. Pojedynek zakończył się zwycięstwem CFR Kluż 2-0. Ponieważ w pierwszym spotkaniu także wygrała ta drużyna 2-1, więc to ona wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 5 230 widzów.

Liga Mistrzów
2021-07-28 19:30 | Stadion: Stadionul Dr. Constantin Rădulescu | Widzów: 5230 | Arbiter: Igal Frid
CFR 1907 Kluż
Lincoln Red Imps FC
2
0
M. Cestor 18'
R. Sigurjónsson 58'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu CFR Kluż.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W dziewiątej minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania arbiter pokazał kartkę Ethanowi Britto z Licoln FC.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy CFR Kluż w 18. minucie spotkania, gdy Mike Botuli strzelił pierwszego gola. W zdobyciu bramki pomógł Rúnar Sigurjónsson.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny CFR Kluż.

Na drugą połowę jedenastka CFR Kluż wyszła w zmienionym składzie, za Cipriana Deaca, Ovidiu Hobana weszli Anas Tahiri, Jonathan Rodríguez. Także drużyna Licoln FC rozpoczęła w zmienionym składzie, za Ethana Britto wszedł Graeme Lee.

Jedenastka Licoln FC ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna gospodarzy, zdobywając kolejną bramkę. W 58. minucie wynik ustalił Rúnar Sigurjónsson.

W 62. minucie Alexandru Chipciu zastąpił Valentina Costache'a. Od 62 minuty boisko opuścili piłkarze Licoln FC: Fernando Carralero, Marco Rosa, Kike Gómez, Roy Chipolina, na ich miejsce weszli: Emmanuel Ocran, Brian Gómez, Lee Casciaro, John Sergeant. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Gabriela Debeljuha, Rúnara Sigurjónssona zajęli: Billel Omrani, Guessouma Fofana. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Jesúsowi Toscanowi z zespołu gości. Była to 87. minuta spotkania.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-0.

Roy Alan Chipolina90′
 18′ Mike Botuli Cestor
Bernardo Morgado Gaspar Lopes
Mário Jorge Malico Paulino
Jesús Toscano Serrano87′
46′ Ovidiu Stefan Hoban
Mustapha Yahaya
62′ Alexandru Chipciu
Fernando Miguel Carralero García68′
Adrian Constantin Alexandru Păun
Marco Rosa Blanco68′
 58′ 74′ Rúnar Már Sigurjónsson
Liam Walker
46′ Ciprian Ioan Deac
Enrique Gómez Bernal79′
62′ Gabriel Debeljuh
Julian John Valarino
74′ Guessouma Fofana
Brian Emanuel Gómez68′
Cătălin Mihai Itu
Graeme Lee Torrilla46′
Claudiu Adrian Mihai Petrila
Kian Ronan
46′ Jonathan Emanuel Rodríguez
Lee Henry Casciaro79′
46′ Anas Tahiri
Ņikita Kovaļonoks
62′ Valentin Ionuț Costache
Emmanuel Ocran68′
62′ Billel Omrani

Jedenastka CFR Kluż była w posiadaniu piłki przez 100 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym starcie.

Arbiter nie ukarał zawodników CFR Kluż żadną kartką, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie żółte.

Obie drużyny dokonały po pięć zmian w drugiej połowie.