Reklama

Reklama

Arjen Robben skomentował wywiad Lewandowskiego

Holenderski pomocnik Bayernu Monachium Arjen Robben zaapelował do kolegów z drużyny, aby skupili się na poprawieniu gry, a nie na pozaboiskowych kwestiach. Nawiązał w ten sposób do głośnego wywiadu Roberta Lewandowskiego.

Przed kilkoma dniami "Lewy" skrytykował politykę transferową Bayernu. Jego słowa wywołały poruszenie w niemieckim futbolu. Jedni chwalą Polaka za odwagę i troskę o klub, a inni krytykują i twierdzą, że zamierza odejść i szykuje sobie grunt.

Robben zabrał głos po wygranej Bayernu 3-0 z Anderlechtem na inaugurację Ligi Mistrzów.

- Graliśmy bez tempa i rytmu. Musimy pokazywać pasję i być pazerni na gole - mówił po meczu holenderski piłkarz.

- Graliśmy tak, jakby było 5-0, a było tylko 1-0 - krytykował grę Bayernu Robben.

Reklama

- Ta publiczność zasługuje na więcej. Powinniśmy mniej gadać, a więcej pokazywać na boisku i dotyczy to nie tylko "Lewego" - podkreślił piłkarz Bawarczyków.

Liga Mistrzów: wyniki, tabele, strzelcy, terminarz

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy