Reklama

Reklama

Alex Ferguson: Nie popełnimy więcej głupich błędów

Galatasaray Stambuł, Sporting Braga i CFR Cluj to rywale Manchesteru United w grupie H Ligi Mistrzów. "Czerwone Diabły" są zdecydowanymi faworytami do awansu do kolejnej fazy rozgrywek, ale Sir Alex Ferguson zapowiada, że jego drużyna nie powtórzy błędu sprzed roku i nie zlekceważy żadnego przeciwnika.

Przypomnijmy, że poprzedni sezon Ligi Mistrzów zakończy się fatalnie dla Man Utd. Faworyzowani Anglicy wygrali tylko dwa z sześciu spotkań i nie awansowali do fazy pucharowej. Dlatego menedżer "Czerwonych Diabłów" zadeklarował, że zrobi wszystko, żeby w tym roku było inaczej.

Reklama

- To się więcej nie powtórzy. W tym sezonie wyjdziemy z grupy, już ja o to zadbam. Musimy udowodnić wszystkim, że tamte rozgrywki to był tylko wypadek przy pracy. Nie popełnimy więcej głupich błędów. Zagramy najlepiej jak tylko potrafimy i wywalczymy awans - podkreśla Ferguson cytowany przez "The Sun".

Menedżer Man Utd daleki jest od lekceważenia obecnych rywali swojej drużyny. - Galatasaray jest nam dobrze znane, graliśmy z nimi w przeszłości. Zwłaszcza mecz na wyjeździe będzie ciężki. Nie zapomnę jak miejscowi kibice wywiesili transparent "witamy w piekle". Tam zawsze trudno się gra. Z kolei Braga robi postępy w szybkim tempie, też trzeba na nią uważać. Nie mam zdania na temat Cluj, nie graliśmy dotąd ze sobą - dodał Sir Alex.

Zobacz grupy Ligi Mistrzów w sezonie 2012/2013

Dowiedz się więcej na temat: Sir Alex Ferguson | Manchester United | Liga Mistrzów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama