Reklama

Reklama

Włoch uderza w Nicolę Zalewskiego! Ma nadzieję, że nie zagra w finale

Nicola Zalewski, piłkarz AS Roma stanie w środę przed szansą zdobycia wraz z klubem trofeum za zwycięstwo w Lidze Konferencji. W wielkim finale jego klub zagra z Feyenoordem Rotterdam. Na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem włoski dziennikarz, Antonello De Pierro stwierdził, że ma nadzieję, iż Jose Mourinho nie zdecyduje się postawić na Polaka. Zakpił też z faktu, że młody piłkarz zdecydował się reprezentować nasz kraj.

20-latek urodził się we włoskim Tivoli, lecz mocno identyfikuje się z naszym krajem. Otrzymał już szansę debiutu w seniorskiej kadrze, a wcześniej występował w drużynach młodzieżowych. Bliskie związki utalentowanego gracza z Polską są solą w oku De Pierro.

Włoski dziennikarz uderza w polski talent

- Wciąż czekam na przeprosiny od "stuprocentowego Polaka" Zalewskiego, urodzonego w Tivoli, a wychowanego w Poli - zakpił za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co szokujące wyraził przy tym nadzieję, że nie wystąpi on w finale Ligi Konferencji.

- Liczę, że Jose Mourinho nie wystawi go w Tiranie - oświadczył.

Reklama

Dziennikarz słynie ze swoich zdecydowanych poglądów. Jest założycielem ruchu "Italia dei Diritti", który zajmuje się (według informacji zamieszczonych na jego stronie internetowej) "zagadnieniami związanymi z ochroną i obroną praw obywateli". 

Już wcześniej kontrowersyjna persona życzyła w swoich komentarzach Zalewskiemu, który wybrał reprezentowanie Polski "krótkiej kariery"

Finał Ligi Konferencji w środę o 21:00. Relacja "na żywo" w Interii.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL