Reklama

Reklama

Lechia Gdańsk - Akademija Pandew. O której? Gdzie transmisja tv i stream online?

Lechia Gdańsk - Akademija Pandew to spotkanie pierwszej rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy w sezonie 2022/23 i odbędzie się w czwartek 7 lipca. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj zacznie się starcie Lechia - Akademija. Zobacz, gdzie oglądać transmisję meczu Lechia Gdańsk - Akademija Pandew w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" na sport.interia.pl.

Lechia Gdańsk podejmie dzisiaj na własnym stadionie macedoński zespół Akademija Pandew w ramach pierwszej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Najbliższy rywal gdańszczan to dość nowy twór, który powstał w 2010 r. z inicjatywy legendy macedońskiej piłki - Gorana PandewaTransmisja meczu Lechia Gdańsk - Akademija Pandew w telewizji na kanale TVP Sport oraz w Internecie na tvpsport.pl i platformie Viaplay. 

Reklama

Lechia Gdańsk - Akademija Pandew. O której godzinie początek meczu 1. rundy el. Ligi Konferencji?

Mecz Lechia Gdańsk - Akademija Pandew w 1. rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy odbędzie się w czwartek 7 lipca. O której godzinie początek spotkania? Mecz Lechia - Akademija rozpocznie się o godzinie 20.15Lechia poprzedni sezon PKO Ekstraklasy zakończyła na czwartym miejscu, które początkowo nie gwarantowało występu w europejskich pucharach. Gdańszczanom pomógł Raków, który wywalczył Puchar Polski (w lidze był drugi) i dzięki temu Lechia powalczy o Ligę Konferencji Europy. Akademija Pandew zajęła w rozgrywkach macedońskiej Prvej Ligi drugie miejsce, tracąc na koniec zmagań 12 punktów do mistrza tego kraju - KF Shkupi.

-"Lechia dopiero trzeci raz w historii gra w europejskich pucharach, nigdy jeszcze nie okazała się lepsza w dwumeczu, chcemy przejść Akademiję Pandew, zapisać się w historii. Chcemy grać w pucharach jak najdłużej (...) Jesteśmy faworytami, ale musimy zachować czujność. Nie to, że szukam zawczasu alibi, ale za długo gram w piłkę, by tracić koncentrację, która w grach europejskich jest absolutnie najważniejsza". - powiedział przed meczem z Akademiją Pandew Dusan Kuciak, bramkarz Lechii Gdańsk w rozmowie z Maciejem Słomińskim. 

Zobacz też: Wiatr zmian w klubie Ekstraklasy. Ostatni sprawdzian przed pucharami

Lechia - Akademija. Gdzie oglądać eliminacje Ligi Konferencji online live stream? (transmisja)

Spotkanie 1. rundy eliminacji Ligi Konferencji: Lechia - Akademija można oglądać w tv na kanale TVP Sport. Transmisja meczu Lechia Gdańsk - Akademija Pandew online live stream na tvpsport.pl i na platformie Viaplay. Starcie Lechii z Akademiją dostępne także na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" na sport.interia.pl. Rewanżowe spotkanie Akademija Pandew - Lechia Gdańsk odbędzie się w czwartek 14 lipca, o godzinie 17.00. W drugiej rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy triumfator dwumeczu Lechia - Akademija zmierzy się z austriackim Rapidem Wiedeń.

Kiedy i o której godzinie początek meczu Lechia - Akademija w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy? Czwartek 7 lipca, godzina 20.15. Transmisja TV Lechia Gdańsk - Akademija Pandew: TVP Sport. Gdzie obejrzeć spotkanie Lechii online live stream? tvpsport.pl, Viaplay. Relacja i wyniksport.interia.pl.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL