Reklama

Reklama

Lech Poznań - Vikingur. O której rewanż? Gdzie transmisja tv i stream online?

Lech Poznań - Vikingur Reykjavik to rewanżowe spotkanie trzeciej rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy w sezonie 2022/23 i odbędzie się w czwartek 11 sierpnia. Sprawdź, o której godzinie rozpocznie się starcie Lecha z Vikingurem. Zobacz, gdzie oglądać transmisję meczu Lech Poznań - Vikingur Reyjkjavik w tv i online live stream. Tekstowa relacja i wynik "na żywo" z meczu Rakowa w LKE na sport.interia.pl.

Mistrzowie Polski mają do odrobienia jednobramkową stratę z pierwszego meczu trzeciej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Lech Poznań będzie jednak faworytem w rewanżowym starciu z najlepszą drużyną na Islandii - Vikingurem Reykjavik. Transmisja meczu Lech Pozna - Vikingur Reykjavik w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport oraz w Internecie na tvpsport.pl.

Lech Poznań - Vikingur Reykjavik. O której godzinie rewanżowy mecz 3. rundy eliminacji do Ligi Konferencji?

Spotkanie Lech Poznań - Vikingur Reykjavik w ramach rewanżowego starcia trzeciej rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy odbędzie się w czwartek 11 sierpnia. Początek meczu Lech - Vikingur o godzinie 20.30. W pierwszym spotkaniu Lech przegrał na Islandii z Vikingurem 0-1. Wówczas jedyna bramka w tamtym spotkaniu padła tuż przed przerwą, a do siatki "Kolejorza" trafił Ari Sigurpalsson

Reklama

W ostatnim czasie Lech Poznań nie ma dobrej passy, bowiem nie wygrał w czterech minionych meczach. Po raz ostatni ekipa z Wielkopolski cieszyła się z wygranej 21 Lipca, kiedy to pokonała u siebie Dinamo Batumi 5-0 w starciu drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji. Potem Lech zremisował z Gruzinami w rewanżu, przegrał z Wisłą Płock w Ekstraklasie, we wspomnianym pierwszym starciu z Vikingurem, a ostatnio zremisował w lidze z Zagłębiem na wyjeździe. Vikingur Reykjavik znajduje się w zupełnie innym położeniu niż Lech i nie przegrał w ośmiu ostatnich spotkaniach. Ekipa z Islandii ostatnią porażkę poniosła 5 lipca - w meczu pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z Malmoe (2-3).  

Zobacz też: Lech reaguje po blamażu na Islandii. Co zrobią w tej sytuacji kibice?

Liga Konferencji: Lech - Vikingur. Gdzie oglądać transmisję tv i online live stream?

Rewanżowy mecz 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji: Lech Poznań - Vikingur Reykjavik będzie można oglądać w tv na kanałach TVP 2 i TVP Sport. Transmisja meczu Lech - Vikingur online live stream na sporttvp.pl. Starcie Lecha z Vikingurem dostępne także na urządzeniach mobilnych. Tekstowa relacja "na żywo" na sport.interia.pl. Triumfator dwumeczu Lech - Vikingur w 4. rundzie eliminacji do Ligi Konferencji zmierzy się z przegranym z pary rywalizującej w el. Ligi Europy: Dudelange lub Malmoe. Szwedzi wygrali w pierwszym meczu u siebie 3-0. 

Kiedy i o której godzinie początek meczu Lech Poznań - Vikingur Reykjavik w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy? Czwartek 11 sierpnia, godzina 20.30. Transmisja TV Lech - Vikingur: TVP 2, TVP Sport. Gdzie obejrzeć spotkanie Lecha online live stream? sporttvp.pl. Relacja i wynik "na żywo"sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama