Reklama

Reklama

Epidemia koronawirusa w klubie przed ważnym meczem Ligi Konferencji

Antonio Conte, menedżer Tottenhamu, powiedział, że ośmiu piłkarzy i pięciu członków sztabu szkoleniowego ma pozytywne wyniki testu na COVID-19. "Koguty" czeka w czwartek mecz o wyjście z grupy w Lidze Konferencji z Rennes.

Na razie UEFA, czyli Unia Europejskich Związków Piłkarskich, zapowiedziała, że czwartkowy mecz odbędzie się zgodnie z planem.

"Każdego dnia mamy coraz więcej pozytywnych przypadków" - stwierdził Conte. We wtorek w Anglii pisano o ośmiu, w tym sześciu graczach, w kontekście Tottenhamu.

"Każdy jest trochę przestraszony. Ludzie mają rodziny. Dlaczego musimy tak ryzykować? To moje pytanie" - tłumaczył włoski szkoleniowiec.

"Dzisiaj były dwa pozytywne przypadki. A jutro kto? Ja? Nie wiem" - mówił Conte.

Tottenham gra z Rennes o awans

Tottenham w ostatniej kolejce fazy grupowej podejmie w czwartek Rennes, które jest już pewne pierwszego miejsca i gry w fazie pucharowej. "Koguty" rywalizują o awans z Vitesse Arnhem, które podejmie NŠ Mura. Anglicy i Holendrzy zgromadzili po siedem punktów.

Według zaleceń UEFA mecz może zostać przełożony z powodu zakażeń koronawirusem, jeśli klub ma mniej niż 13 zdolnych do gry piłkarzy albo nie ma żadnego bramkarza.

Reklama

Pawo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL