Reklama

Reklama

Zieliński nie zagra w meczu z Legią

Trener SSC Napoli Luciano Spaletti potwierdził, że Piotr Zieliński nie zagra w meczu Ligi Europy z Legią Warszawa. Pomocnik reprezentacji Polski będzie musiał pauzować z powodu urazu.

Potwierdziły się doniesienia z Włoch, które mówiły, że Piotr Zieliński zmaga się z urazem i nie trenuje z drużyną. "Zieliński zaliczył niestandardowy trening na siłowni z powodu problemów z mięśniami pośladków" - to treść lakonicznego komunikatu dotyczącego stanu zdrowia polskiego zawodnika przekazano ledwie wczoraj.

Dziś już wiemy, że nie zobaczymy go również w meczu Ligi Europy z Legią Warszawa. Trener Napoli Luciano Spaletti potwierdził, że Polak nie znajdzie się w składzie na mecz z mistrzem naszego kraju i dodał, że choć będzie go brakowało, to w składzie jego zespołu jest "20 Zielińskich" i neapolitańczycy nie muszą się obawiać o tę stratę.

Reklama

Wszystkie skróty Ligi Mistrzów online w Interia Sport - ZOBACZ!

Dla Napoli, które świetnie spisuje się w Serie A, Liga Europy to jak na razie spore wyzwanie. W dwóch spotkaniach ugrali ledwie punkt, remisując na wyjeździe z Leicester City (2-2) i przegrywając u siebie ze Spartakiem Moskwa (2-3). Liderem grupy z kompletem "oczek" jest za to Legia. 

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy