Reklama

Reklama

Zieliński: Dymisja? Temat aktualny

Legia Warszawa pożegnała się z rozgrywkami Pucharu UEFA już w drugiej rundzie eliminacji. Podopiecznych Jacka Zielińskiego wyeliminował szwajcarski FC Zurich. Na Łazienkowskiej Legia przegrała 0:1, a w rewanżu aż 1:4.

- Bardzo trudno komentować przebieg meczu, kiedy było się tylko cieniem dla rywala. Byliśmy słabsi pod każdym względem, w pełni zasłużenie ponieśliśmy porażkę - powiedział Zieliński w "Przeglądzie Sportowym".

- Wygląda na to, że tylko łudziłem się, iż z takimi kłopotami kadrowymi, jakie nas dotknęły, mój zespół jest w stanie poradzić sobie ze Szwajcarami. Pod nieobecność naszych podstawowych obrońców Keita robił z naszą defensywą, co chciał - podkreślił opiekun Legii.

- Po dzisiejszym spotkaniu można powiedzieć, że nie mamy drużyny, ale przecież w Warszawie zostało kilku wartościowych piłkarzy. Weryfikacja mojej pracy, tak jak powiedziałem wcześniej, nastąpi niebawem. Dymisja? Temat jest aktualny. Proszę tylko o cierpliwość, nie chcę niczego robić na gorąco. W piątek będzie więcej wiadomo na ten temat - zakończył Zieliński.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama