Reklama

Reklama

"Szewa" wrócił do gry!

W czwartek, w meczu 1. rundy Pucharu UEFA, Milan pokonał FC Zurich 1:0, a zwycięskiego i zarazem swojego pierwszego po powrocie do Włoch gola strzelił Andrij Szewczenko. Czy to oznacza, że "Szewa" powrócił do swojej wysokiej formy?

Wiceprezydent Milanu Adriano Galliani jest przekonany o tym, że Szewczenko w końcu się przełamał. - Było wiele osób przeciwnych powrotowi Szewczenki do Mediolanu, ale w czwartkowy wieczór udowodnił, jak wiele znaczy dla klubu. Wierzymy, że Andrij wraca do gry! - powiedział Galliani.

Przypomnijmy, że ukraiński napastnik tego lata powrócił do Milanu po dwuletniej przygodzie z Chelsea Londyn. Jego transfer we Włoszech wywołał sporo kontrowersji. Było wielu takich, którzy twierdzili, że Szewczenko już nigdy nie będzie prezentował tak wysokiej formy, jak przed kilkoma laty.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy