Reklama

Reklama

PUEFA: Piszczek awansował

Hertha Berlin i CSKA Moskwa to pierwsze zespoły, które awansowały do fazy grupowej piłkarskiego Pucharu UEFA.

Hertha bezbramkowo zremisowała z St. Patrick's Athletic (Irlandia) 0:0, a do 90. minuty w jej barwach grał napastnik reprezentacji Polski Łukasz Piszczek.

Z kolei CKSA pokonał Slaven Belupo Koprivnica (Chorwacja) 1:0. Dawid Janczyk był poza składem.

W czwartek pozostałe mecze - w tym starcie Wisły Kraków z Tottenham Hotspur oraz Lecha Poznań z Austrią Wiedeń.

Program rewanżowych meczów 1. rundy (*-awans):

wtorek

Reklama

                                                  pierwszy mecz
St. Patrick's Athletic - *Hertha Berlin   0:0         0:2
*CSKA Moskwa - Slaven Belupo Koprivnica   1:0 (1:0)   2:1

czwartek

Wisła Kraków - Tottenham Hotspur           15.40     1:2
Rapid Bukareszt - VfL Wolfsburg            16.00     0:1
Spartak Moskwa - Banik Ostrawa             18.00     1:0
FBK Kowno - Sampdoria Genua                18.00     0:5
Unirea Urziceni - Hamburger SV             18.00     0:0
VfB Stuttgart - Czerno More Warna          18.15     2:1
FC Schalke 04 - Apoel Nikozja              18.15     4:1
Lech Poznań - Austria Wiedeń               18.15     1:2
Honka Espoo - Racing Santander             18.30     0:1
Lewski Sofia - MSK Zilina                  18.30     1:1
Kalmar FF - Feyenoord Rotterdam            18.30     1:0
Rosenborg Trondheim  - Broendby Kopenhaga  18.45     2:1
Metalist Charków - Besiktas Stambuł        19.00     0:1
Partizan Belgrad - Politehnica Timisoara   19.00     2:1
Galatasaray Stambuł - AC Bellinzona        19.00     4:3
AS St. Etienne - Hapoel Tel Awiw           19.00     2:1
Dinamo Bukareszt - NEC Nijmegen            19.30     0:1
FC Vaslui - Slavia Praga                   19.30     0:0
Standard Liegge - FC Everton               19.40     2:2
SC Heerenveen - Vitoria Setubal            20.00     1:1
Twente Enschede - Stade Rennes             20.00     1:2
Sparta Praga - Dinamo Zagrzeb              20.15     0:0
Artmedia Bratysława - SC Braga             20.15     0:4
FC Zurich - AC Milan                       20.15     1:3
Red Bull Salzburg - FC Sevilla             20.30     0:2
Ajax Amsterdam - Borac Cacak               20.30     4:1
Manchester City - Omonia Nikozja           20.45     2:1
FC Brugge - Young Boys Berno               20.45     2:2
FC Motherwell - AS Nancy                   20.45     0:1
Benfica Lizbona - SSC Napoli               20.45     2:3
FC Kopenhaga - FC Moskwa                   20.45     2:1
Udinese Calcio - Borussia Dortmund         20.45     2:0
Olympiakos Pireus - FC Nordsjaelland       20.45     2:0
Paris St. Germain - Kayserispor            21.00     2:1
Aston Villa - Liteks Łowecz                21.00     3:1
Deportivo La Coruna - Brann Bergen         21.00     0:2
FC Valencia - Maritimo Funchal             22.00     1:0
Vitoria Guimaraes - Portsmouth FC          22.35     0:2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje