Reklama

Reklama

Puchar UEFA: Wyłoniono szczęśliwców

Już jutro odbędzie się losowanie europejskich pucharów, w tym także Pucharu UEFA. Oprócz trzech polskich zespołów, które przebiły się z eliminacji, w pierwszej rundzie zagrają także inni szczęśliwcy, także przebijający się przez eliminacje.

Wyniki rundu eliminacyjnej:

Reklama

Wtorek:

Flora Tallin - FC Bruges 0:2 (0:1) - pierwszy mecz 1:4. Awans - FC Bruges.

Środa:

Wisła Kraków - Żeljeznicar Sarajewo 3:1 (1:1) - 0:0. Awans Wisła Kraków

Ruch Chorzów - Żalgiris Wilno 6:0 (4:0) - 1:2. Awans Ruch Chorzów

FC Vaduz - Amica Wronki 3:3 (2:2) - 0:3. Awans Amica Wronki

Mika Asztarak - Rapid Bukareszt 1:0 (0:0) - 0:3. Awans Rapid Bukareszt

1.FC Koszyce - Ararat Erewań 1:1 (0:0) - 3:2. Awans 1.FC Koszyce

NK Buducnost Banovici - Petra Drnovice 0:1 (0:0) - 0:3. Awans Petra Drnovice

NK Gorica - Neftczi Baku 3:1 (1:0) - 0:1. Awans NK Gorica

Lokomotiw Tbilisi - Slovan Bratysława 0:2 (0:1) - 0:2. Awans Slovan Bratysława

JK Tulevik Viljandi - FK Napredak Kruszevac 1:1 (1:1) - 1:5. Awans FK Napredak Kruszevac

FK Pobeda Prilep - Universitatea Craiova 1:0 (0:0) - 1:1. Awans FK Pobeda Prilep

KS Tueta Durres - Rapid Wiedeń 0:4 (0:2) - 0:2. Awans Rapid Wiedeń

Lillestroem SK - Glentoran Belfast 1:0 (0:0) - 3:0. Awans Lillestroem BK

Maccabi Hajfa - Slawia Mozyrz 0:0 - 1:1. Awans Maccabi Hajfa

Jokerit Helsinki - MTK Budapeszt 2:4 (0:1) - 0:1. Awans MTK Budapeszt

ASK Antalyaspor Antalya - KC Kapaz Gjandża 5:0 (1:0) - 2:0. Awans ASK Antaklyaspor Antalya

FC Cork City - Lausanne Sports 0:1 (0:0) - 0:1. Awans Lausanne Sports

FC Homel - AIK Sztokholm 0:2 (0:0) - 0:1. Awans AIK Sztokholm

Halmstads BK - Bangor City 4:0 (3:0) - 7:0. Awans Halmstads BK

Lierse SK - FK Ekranas Kowno 4:0 (1:0) - 3:0. Awans Lierse SK

Neftochimik Burgas - Omonia Nikozja 2:1 (2:1) - 0:0. Awans Neftochimik Burgas

IFK Norrkoeping - GI Goetu 2:1 (1:0) - 2:0. Awans IFK Norrkoeping

Partizan Belgrad - Sliema Wanderers 4:1 (3:0) - 1:2. Awans Partizan Belgrad

Oergryte IS Goeteborg - Coleraine FC 1:0 (1:0) - 2:1. Awans

Oergryte IS Goeteborg

Apoel Nikozja - KS Tomori Berat 2:0 (2:0) - 3:2. Awans Apoel Nikozja

B36 Torshavn - AB Kopenhaga 0:1 (0:0) - 0:8. Awans AB Kopenhaga

CSKA Sofia - Constructorul-93 Kiszyniów 8:0 (5:0) - 3:2. Awans CSKA Sofia

FC Basel - S.S. Folgore 7:0 (5:0) - 5:1. Awans FC Basel

Olimpija Lublana - Szerif Tiraspol 3:0 (1:0) - 0:0. Awans Olimpija Lublana

Rabotniczki Skopje - Worskla Połtawa 0:2 (0:1) - 0:2. Awans Worskla Połtawa

Barry Town - Boavista Porto 0:3 (0:1) - 0:2. Awans Boavista Porto

Beitar Jerozolima - WIT Georgia Tbilisi 1:1 (0:0) - 3:0. Awans Beitar Jerozolima.

CS Grevermacher - HJK Helsinki 2:0 (0:0) - 1:4. Awans HJK Helsinki

Hearts of Midlothian - IBF Vestmannaeyjar 3:0 (3:0) - 2:0. Awans Hearts of Midlothian

KAA Gent - IA Akranes 3:2 (1:2) - 3:0. Awans KAA Gent

Celtic Glasgow - Jeunesse Esch 7:0 (4:0) - 4:0. Awans Celtic Glasgow

SK Brann Bergen - Metalurgs Liepaja 1:0 (0:0) - 1:1. Awans SK Brenn Bergen.

Bohemians Dublin - FC Aberdeen 0:1 (0:0) - 2:1. Awans Bohemians Dublin

Rayo Vallecano - Constelacio Esportiva 6:0 (2:0) - 10:0. Awans Rayo Vallecano Madryt

FC La Valetta - NK Rijeka po dogrywce 4:5 (3:2, 1:1) - 2:3. Awans NK Rijeka

Vasas Budapeszt - FK Ventspils - po dogrywce 3:1 (2:1, 1:1) - 1:2. Awans Vasas Budapeszt

Dowiedz się więcej na temat: helsinki | Nikozja | budapeszt | puchar UEFA | Puchar | UEFA | awans

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje