Reklama

Reklama

Pseudokibice Legii zatrzymani w Rzymie

Trzynastu zatrzymanych - to bilans pobytu w Rzymie polskich pseudokibiców. Grozi im zakaz - od roku do pięciu lat - udziału w imprezach sportowych, ale wyłącznie na terenie Włoch.

Rzymska komenda policji poinformowała Polskie Radio, że po meczu Lazio-Legia nie sygnalizowano żadnych incydentów z udziałem polskich pseudokibiców. Dokazywali wcześniej, budząc postrach wśród turystów w centrum Wiecznego Miasta, ale również na peryferiach.

Cztery osoby zatrzymano w drodze do Rzymu, na wysokości miejscowości Fiano Romano, ponieważ w samochodzie miały pałki oraz inne przedmioty mogące służyć za broń. Pięciu chuliganów zatrzymano na lotnisku Fiumicino zaraz po przylocie, za to, że zdewastowali wnętrze samolotu.

Reklama

Cztery inne osoby w peryferyjnej dzielnicy Rzymu San Basilio miały przy sobie ostre narzędzia. Wszyscy przywiezieni zostali na komendę główną, gdzie wciąż przebywają. Nie będą odpowiadać za to, że byli w stanie nietrzeźwym. Jedyną karą, jaka ich czeka, będzie zakaz udziału w imprezach sportowych na terenie Włoch.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy