Reklama

Reklama

Policja zatrzymała 26 uczestników burd w Hanowerze

Policja w Hanowerze aresztowała w czwartek 26 uczestników zajść, do których doszło przed meczem piątej kolejki piłkarskiej Ligi Europejskiej, Hannoveru 96 z holenderskim Twente Enschede, zakończonym remisem 0-0.

Ponad 350 chuliganów obrzuciło kamieniami, butelkami i petardami usiłujące zaprowadzić porządek siły bezpieczeństwa. Uszkodzono 16 samochodów, a lekkich obrażeń doznało sześciu policjantów.

Hannover 96, podobnie jak Levante, ma zapewniony awans do 1/16 finału z grupy L. W następnej rundzie nie zagrają Twente Enschede i Helsingborg.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy