Reklama

Reklama

Pogrom! 11 goli w dwumeczu

Legia Warszawa i Lech Poznań awansowały do drugiej rundy kwalifikacji Pucharu UEFA. Aż 11 goli strzelili w dwumeczu piłkarze FC Kopenhaga, którzy zdeklasowali Cliftonville FC z Irlandii Płn.

Piłkarze z Warszawy wygrali na Białorusi z FC Homel 4:1, a Lech Poznań w takim samym stosunku pokonał azerski Chazar Lenkoran.

Losowanie par drugiej rundy odbędzie się w piątek w Nyonie.

Wyniki (kolejno rewanż i pierwszy mecz; gwiazda przy drużynie, która awansowała do drugiej rundy):

wtorek

*FC Nordsjelland (Dania) - TVMK Tallin (Estonia) 5:0 (1:0) 3:0

czwartek

FC Sestaponi (Gruzja) - *ETO Gyoer (Węgry) 1:2 (0:0) 1:1

*Georgia Tbilisi (Gruzja) - Spartak Trnava (Słowacja) 1:0 (0:0) 2:2

Reklama

Banants Erywań (Armenia) - *Red Bull Salzburg (Austria) 0:3 (0:0) 0:7

Olimpik Baku (Azerb.) - *Vojvodina Nowy Sad (Serbia) 1:1 (0:0) 0:1

*Borac Cacak (Sewrbia) - Dacia Kiszyniów (Mołdawia 3:1 (1:1) 1:1

Milano Kumanovo (Macedonia) - *Omonia Nikozja (Cypr) 1:2 (1:0) 0:2

*Metalurgs Lipawa (Łotwa) - Glentoran Belfast (Irlandia Płn) 2:0 (1:0) 1:1

Mogren Budva (Czarnogóra) - *Hapoel Kiryat Shmona (Izrael) 0:3 (0:1) 1:1

Flora Tallin (Estonia) - *Djurgarden Sztokholm (Szwecja) 2:2 (0:1) 0:0

FC Birkirkara (Malta) - *Hajduk Split (Chorwacja) 0:3 (0:2) 0:4

Nistru Otaci (Mołdawia) - *Hertha BSC (Niemcy) 0:0 1:8

FC Homel (Białoruś) - *Legia Warszawa 1:4 (1:1) 0:0

*Viking Stavanger (Norwegia) - Vetra Wilno (Litwa) 2:0 (2:0) 0:1

*Haka Valkeakoski (Finlandia) - Cork City (Irlandia) 4:0 (2:0) 2:2

*APOEL Nikozja (Cypr) - Pelister Bitola (Macedonia) 1:0 (0:0) 0:0

*Kalmar FF (Szwecja) - Racing Luxemburg (Luksemburg) 7:1 (3:0) 3:0

*FC Mitjylland (Dania) - Bangor City (Walia) 4:0 (2:0) 6:1

*MSK Zilina (Słowacja) - MTZ-Ripo Mińsk (Białoruś) 1:0 (0:0) 2:2

B36 Torshavn (W-y Owcze) - *Broendby Kopenhaga (Dania) 0:2 (0:0) 0:1

The New Saints (Walia) - *FK Suduva (Litwa) 0:1 (0:0) 0:1

Partizani Tirana (Albania) - *Siroki Brijeg (Bośnia) 1:3 (1:2) 0:0

*Vllaznia Szkodra (Albania) - FC Koper (Słowenia) 0:0 2:1

*VSC Debreczyn (Węgry) - Szachtior Karaganda (Kazachstan) 1:0 (1:0) 1:1

CS Grevenmacher (Luksemburg) - *FH Hafnarfjardar (Islandia) 1:5 (1:1) 2:3

IA Akranes (Islandia) - *Honka Espoo (Finlandia) 2:1 (1:0) 0:3

*FC Kopenhaga (Dania) - Cliftonville FC (Irlandia Płn) 7:0 (3:0) 4:0

*Slaven Koprivnica (Chorwacja) - FC Marsaxlokk (Malta) 4:0 (1:0) 4:0

*AC Bellinzona (Szwajcaria) - Ararat Erywań (Armenia) 3:1 (3:0) 1:0

UE Sant Julia (Andora) - *Czerno More Warna (Bułgaria) 0:5 (0:3) 0:4

*Zrinjski Mostar (Bośnia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 3:0 (2:0) 2:1

Juvenes Dogana (San Marino) - *Hapoel Tel Awiw (Izrael) 0:2 (0:2) 0:3

*Austria Wiedeń (Austria) - Toboł Kostanaj (Kazachstan) 2:0 (1:0) 0:1

*Lech Poznań - Chazar Lenkoran (Azerbejdżan) 4:1 (1:1) 1:0

*NK Lublana (Słowenia) - Zeta Golubovci (Czarnogóra) 1:0 (0:0) 1:1

*St. Patrick's At. (Irlandia) - Olimps Ryga (Łotwa) 2:0 (1:0) 1:0

*Manchester City (Anglia) - EB Streymur (W-y Owcze) 2:0 (0:0) 2:0

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL