Reklama

Reklama

Piłkarska środa w Interii. Finał Ligi Europy i MŚ U-20 w Polsce na żywo

Sezon piłkarski dobiega końca, ale w środę wieczorem czekają nas duże emocje. Na stadionie w Baku po kapitalnie zapowiadającym się boju Chelsea z Arsenalem poznamy triumfatora Ligi Europy, z kolei w Łodzi zapadną decydujące rozstrzygnięcia w polskiej grupie mistrzostw świata do lat 20. Młode Orły toczą bój z Senegalem, a Kolumbia gra z Tahiti. Relacje na żywo w Interii!

To historyczny finał Ligi Europy, bo po raz pierwszy rozgrywany na Zakaukaziu i po raz pierwszy z udziałem zespołów z tego samego miasta - Londynu.

Reklama

Stawka jest szczególna dla Arsenalu, bo walczy nie tylko o puchar, ale także o prawo gry w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Triumfator Ligi Europejskiej otrzymuje automatycznie prawo występów w kolejnym sezonie w fazie grupowej Champions League. Chelsea już zapewniła sobie taką możliwość dzięki zajęciu trzeciego miejsca w Premier League, a Arsenal w lidze był dopiero piąty.

Bardzo ciekawie powinno być także na polskich boiskach, gdzie rozgrywane są ostatnie mecze grupowe mistrzostw świata do lat 20. W Łodzi reprezentacja Polski walczy z Senegalem, który wydaje się najtrudniejszym rywalem młodych Orłów w grupie A. W drugim środowym spotkaniu naszej grupy Kolumbia gra w Lublinie z Tahiti.

Przepustkę do 1/8 finału wywalczą dwie pierwsze drużyny z sześciu grup oraz cztery zespoły z najlepszym bilansem z trzecich miejsc, a to znaczy, że "Biało-Czerwonym" awans może dać remis w starciu z Senegalem, a nawet niska porażka.

Finał LE. Chelsea - Arsenal relacja na żywo. Kliknij!

Finał LE. Tutaj znajdziesz relację na urządzenia mobilne

MŚ U-20. Senegal - Polska na żywo. Kliknij!

Senegal - Polska. Relacja na urządzenia mobilne

MŚ U-20. Śledź przebieg meczu Kolumbia - Tahiti w polskiej grupie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje