Reklama

Reklama

Piłkarska LE - problemy Valencii: drużyna na Cyprze, kucharz w Kijowie

Zmiana miejsca rozgrywania meczu Ligi Europejskiej Dynamo Kijów - Valencia przysporzyła kłopotów hiszpańskiej drużynie. W środę, po decyzji UEFA o przeniesieniu spotkania na Cypr, piłkarze polecieli do Nikozji, a klubowy kucharz od wtorku był już na Ukrainie.

Z powodu antyrządowych protestów i aktów przemocy w stolicy Ukrainy UEFA zdecydowała się przenieść zaplanowany na czwartek pojedynek 1/16 finału LE na Cypr.

Reklama

Ekipa Valencii dowiedziała się o tym już na lotnisku, gdy czekała na samolot do Kijowa, ale udało się jeszcze zmienić plany.

Takiego szczęścia nie miał kucharz, który - zgodnie ze zwyczajem - pojechał na miejsce meczu dzień wcześniej niż zespół i już od wtorku przebywał na Ukrainie.

Jak poinformował hiszpański dziennik sportowy "Marca", w sukurs Valencii przyszli działacze Dynama, którzy zaprosili kucharza do swojego samolotu i zdążył już dołączyć do hiszpańskiej ekipy.

W wyniku ostatnich starć opozycyjnych demonstrantów z siłami policyjnymi i służbą bezpieczeństwa śmierć, tylko w czwartek, poniosło kilkanaście osób.

Liga Europejska: wyniki, strzelcy, terminarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL