Reklama

Reklama

Phil Jones oraz Daley Blind ukarani przez UEFA

5 tysięcy euro kary muszą zapłacić piłkarze Manchesteru United - Phil Jones oraz Daley Blind za złamanie procedur podczas kontroli antydopingowej po wygranym finale Ligi Europejskiej. Dodatkowo Jones został zawieszony na dwa mecze.

Po tym jak Manchester United pokonał 2-0 Ajax Amsterdam w finale Ligi Europejskiej Jones oraz Blind zostali wytypowani do przejścia kontroli dopingowej. Żaden z nich nie był jednak chętny do jej odbycia i obaj woleli świętować z drużyną zdobycie tytułu.

UEFA ukarała piłkarzy za złamanie procedur. Surowszą karę otrzymał Jones, który dodatkowo zachowywał się agresywnie w stosunku do pracowników europejskiego związku.

Dodatkowo "Czerwone Diabły" zostały ukarane karą 10 tys. euro, co oczywiście dla klubu jest kwotą niemal śmieszną. Manchesterowi przysługuje prawo do odwołania się od decyzji UEFA.

Reklama

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy