Reklama

Reklama

Pary 3. rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej

Śląsk Wrocław zagra z FC Brugge (Belgia), a Lech Poznań z prowadzonym przez polskiego trenera Marka Zuba Żalgirisem Wilno (Litwa) w trzeciej rundzie kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europejskiej. Pierwsze mecze odbędą się 1 sierpnia, a rewanże tydzień później.

Zobacz wyniki i strzelców bramek w 2. rundzie kwalifikacji LE

W zespole z Wilna występuje Kamil Biliński (zdobywał bramki w obu meczach z irlandzkim Saint Patrick's Athletic FC w 1. rundzie kwalifikacji), a do niedawna grał też Jakub Wilk (obecnie w rumuńskim FC Vaslui).

Azerski Karabach Agdam, który wyeliminował Piasta Gliwice, spotka się z Gefle IF (Szwecja).

Drużyna FC Differdingen 03 (Luksemburg), która sensacyjnie pokonała w dwumeczu holenderski FC Utrecht (2-1 i 3-3), zmierzy się teraz z norweskim Tromsoe IL.

Reklama

Aby wystąpić w fazie grupowej LE, należy przejść także czwartą rundę.

Pary 3. rundy kwalifikacji LE (mecze 1 sierpnia i 8 sierpnia):

Śląsk Wrocław - Club Brugge (Belgia)

Żalgiris Wilno (Litwa) - Lech Poznań

Botew Płowdiw (Bułgaria) - VfB Stuttgart (Niemcy)

Czernomorec Odessa (Ukraina) - Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)

Swansea City (Walia) - Malmoe FF (Szwecja)

FC Sevilla (Hiszpania) - Mladost Podgorica (Czarnogóra)

AS St. Etienne (Francja) - Milsami Orhei (Mołdawia)

NK Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Udinese Calcio (Włochy)

Petrolul Ploiesti (Rumunia) - Vitesse Arnhem (Holandia)

Hajduk Split (Chorwacja) - FC Dila Gori (Gruzja)

FK Jablonec (Czechy) - Stroemsgodset IF (Norwegia)

FK Ventspils (Łotwa) - Maccabi Hajfa (Izrael)

Slovan Liberec (Czechy) - FC Zurich (Szwajcaria)

KF Kukesi (Albania) - Metalurg Donieck (Ukraina)

Karabach Agdam (Azerbejdżan) - Gefle IF (Szwecja)

Dynamo Mińsk (Białoruś) - Trabzonspor (Turcja)

FK Aktobe (Kazachstan) - Breidablik Kopavogur (Islandia)

Pandurii Targu Jiu (Rumunia) - Hapoel Tel Awiw (Izrael)

HNK Rijeka (Chorwacja) - MSK Żilina (Słowacja)

Tromsoe IL (Norwegia) - FC Differdingen 03 (Luksemburg)

Randers FC (Dania) - Rubin Kazań (Rosja)

Asteras Trypolis (Grecja) - Rapid Wiedeń (Austria)

AS Trencin (Słowacja) - FC Astra Giurgiu (Rumunia)

Motherwell FC (Szkocja) - Kuban Krasnodar (Rosja)

GD Estoril Praia (Portugalia) - Hapoel Ramat Gan (Izrael)

Vojvodina Nowy Sad (Serbia) - Bursaspor (Turcja)

Skoda Xanthi (Grecja) - Standard Liege (Belgia)

BK Haecken (Szwecja) - FC Thun (Szwajcaria)

FK Mińsk (Białoruś) - St. Johnstone (Szkocja)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje