Reklama

Reklama

Możesz zobaczyć Tottenham!

Czy to będzie jeden z nielicznych triumfów Polaków nad Anglikami? W czwartek Wisła gra rewanż z Tottenhamem. I jeśli odrobi jednobramkową stratę (1:2) awansuje do fazy grupowej Pucharu UEFA.

Każdy może obejrzeć ten mecz na żywo. W kasach zostały jeszcze bilety na wszystkie sektory, oprócz trybuny A. Wejściówki na zadaszone trybuny za bramkami D i E kosztują po 120 zł, a na otwartą trybunę B są po 150 zł. Warto się pośpieszyć, bo tylko dzisiaj bilety będą dostępne w położonym przy stadionie Wisły sklepie "Wiślacki Świat". Od jutra wejściówki można nabywać tylko w kasach przy ul. Reymonta.

Mecz Wisła - Tottenham w czwartek o godz.15:40.

mibi

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy