Reklama

Reklama

Metalurg Skopje rywalem Ruchu, a Metalurgs Lipawa Legii w LE

Macedoński Metalurg Skopje będzie rywalem Ruchu Chorzów, a Legia Warszawa spotka się z łotewskim Metalurgsem Lipawa w 2. rundzie kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europejskiej.

Macedoński Metalurg Skopje będzie rywalem Ruchu Chorzów, a Legia Warszawa spotka się z łotewskim Metalurgsem Lipawa  w 2. rundzie kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europejskiej.

W czwartek zespół z Macedonii zremisował z maltańską ekipą Birkirkara 0-0 w rewanżowym meczu 1. rundy i awansował dzięki wyjazdowemu remisowi 2:2 w pierwszym spotkaniu.
Z kolei drużyna z Lipawy nie miała problemów z pokonaniem La Fiority Montegiardino z San Marino. Wygrała na własnym stadionie 4-0, a przed tygodniem 2-0 na wyjeździe.
Do drugiej rundy awansował także Lech Poznań, który w czwartek zremisował w Kazachstanie z Żetysu Tałdykorgan 1-1. Pierwsze spotkanie lechici wygrali 2-0. Ich rywalem w kolejnej fazie będzie azerski Chazar Lenkoran.
Mecze drugiej rundy kwalifikacyjnej rozegrane zostaną 19 i 26 lipca. Lech i Legia rozpoczną od wyjazdów, a "Niebiescy" zagrają na własnym stadionie.

Wyniki meczów rewanżowych 1. rundy kwalifikacji LE z udziałem potencjalnych rywali polskich drużyn:


czwartek, 12 lipca
Metalurg Skopje (Macedonia) - Birkirkara (Malta)       0-0
pierwszy mecz - 2-2, awans - Metalurg
Metalurgs Lipawa (Łotwa) - La Fiorita Montegiardino    4-0
pierwszy mecz - 2-0, awans - Metalurgs
wtorek, 10 lipca
Noemme Kalju (Estonia) - Chazar Lenkoran (Azerbejdżan) 0-2
pierwszy mecz - 2-2, awans - Chazar

Reklama
1. runda eliminacji Ligi Europejskiej - wyniki, strzelcy bramek, składy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL