Reklama

Reklama

Mecz Liverpool FC – Rubin Kazań: Juergen Klopp: Chcę poczuć atmosferę na Anfield Road

- Wiele mówi się o atmosferze na Anfield Road. Chcę tam iść i ją poczuć – powiedział Juergen Klopp. Czwartkowy mecz w Lidze Europejskiej przeciwko Rubinowi Kazań będzie pierwszym domowym spotkaniem Kloppa w roli trenera Liverpoolu.

- Mecz z Rubinem może być dla nas krokiem w dobrym kierunku w rywalizacji w grupie. To pierwsze co chcemy osiągnąć. Oczywiście dalej chcemy zrobić kolejny krok w rozwoju, ale to nie będzie łatwe. Nie mamy dużo czasu na trenowanie - powiedział Klopp.

To będzie pierwszy mecz Kloopa, gdy poprowadzi Liverpool na Anfield Road.

- Wiele mówi się o atmosferze na Anfield. Chcę tam iść i ją poczuć. Zobaczę o czym mowa. To jest ten szczególny moment, na który wszyscy czekali. Wiemy, jaką pracę musimy wykonać w tej wyjątkowej atmosferze - dodał Klopp.

Reklama

Na konferencji zjawił się także piłkarz "The Reds" Lucas Leiva.

- Jest bardzo dobrze. W zeszłym tygodniu mieliśmy kilka dni do pracy i mecz przeciwko Tottenhami był na plus. Nie wygraliśmy (był bezbramkowy remis - przp. red.), ale zrobiliśmy mały kroczek w stronę, w którą chcemy podążać - mówi.

Klopp na stanowisku trenera zastąpił Brendana Rodgersa.

- Klopp miał sukcesy w klubach, w których wcześniej pracował. Porównania pomiędzy trenerami są normalne, ale Klopp ma swoje pomysły, styl, a jego podejście w ostatnim tygodniu było bardzo dobre. Jest bardzo wymagający - dodał Lucas.

Sprawdź sytuację w grupach Ligi Europejskiej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL