Liga Europy: Partizan Belgrad - Daugava Ryga 1-0 (0-0)

27 sierpnia na Stadionie Partizana w Belgradzie odbyło się starcie rozgrywek Ligi Europy pomiędzy drużynami Partizanu a Daugavy Ryga. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Partizanu 1-0, który wywalczył awans.

27 sierpnia na Stadionie Partizana w Belgradzie odbyło się starcie rozgrywek Ligi Europy pomiędzy drużynami Partizanu  a Daugavy Ryga. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Partizanu 1-0, który wywalczył awans.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną bramkę z karnego zdobył Bibras Natcho dla drużyny Partizanu. Bramka padła w tej samej minucie. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Daugava Ryga: Tomášowi Šimkovičowi w 52. i Židze Lipušček w 63. minucie.

W 70. minucie Alain Herve został zastąpiony przez Baiana. Od 80. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Partizanu.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Daugavy Ryga w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.