Liga Europy: Partizan Belgrad - Daugava Ryga 1-0 (0-0)

27 sierpnia na Stadionie Partizana w Belgradzie odbyło się starcie rozgrywek Ligi Europy pomiędzy drużynami Partizanu a Daugavy Ryga. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Partizanu 1-0, który wywalczył awans.

B. Natcho 51'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

W pierwszej połowie nie doszło do żadnych przełomowych wydarzeń w meczu, mimo starań z obu stron. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną bramkę z karnego zdobył Bibras Natcho dla drużyny Partizanu. Bramka padła w tej samej minucie. Arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Daugava Ryga: Tomášowi Šimkovičowi w 52. i Židze Lipušček w 63. minucie.

W 70. minucie Alain Herve został zastąpiony przez Baiana. Od 80. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Partizanu.

Vitalijs Jagodinskis
90′ Nemanja Miletić
Žiga Lipušček63′
80′ Slobodan Urošević
Aleksandrs Solovjovs
90′ Uroš Vitas
Janis Ikaunieks
90′ Takuma Asano
Roberts Savalnieks
 51′ (k.) 90′ Bibras Natcho
Alain Cedric Herve Kouadio70′
72′ Filip Stevanović
Chinonso Offor Nnamdi71′
90′ Milan Smiljanić
Vladislavs Sorokins
72′ Seydouba Soumah
Mikhail Babichev
Bojan Matić
Artūrs Zjuzins
90′ Dennis Stojković
Emerson Santana Deocleciano70′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Daugavy Ryga w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników.