Liga Europy. Kontrowersja w meczu Wolverhampton - Olympiakos

W 29. minucie meczu 1/8 finału Ligi Europy Wolverhampton Wanderers - Olympiakos Pireus sędzia Szymon Marciniak nie uznał bramki zdobytej przez drużynę gości. Zobacz nagranie z sytuacji.

Wolverhampton - Olympiakos. Nieuznany gol Mady'ego Camary:

Sytuacja, w której sędzia Marciniak nie uznał bramki była kluczowa dla losów spotkania. Ostatecznie Wolverhampton pokonał rywala 1-0 po bramce Raula Jimeneza z rzutu karnego i awansował do ćwierćfinału Ligi Europy.

Gdyby bramka Camary została uznana, piłkarzy czekałaby dogrywka, ponieważ pierwsze starcie zakończyło się remisem 1-1. VAR uznał jednak, że podający do Camary zawodnik był wcześniej na spalonym.

W ćwierćfinale Wolverhampton zmierzy się z Sevillą. Pozostałe pary 1/4 finału to Manchester United - FC Kopenhaga, Inter Mediolan - Bayer Leverkusen oraz Szachtar Donieck - FC Basel.

Dowiedz się więcej na temat: Szymon Marciniak