Liga Europejska: Yeni Malatya Spor Kulübü - Partizan Belgrad 1-0 (1-0)

15 sierpnia na Yei Malatya Stadyumu odbyło się starcie rozgrywek Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami Yeni Malatya a Partizanu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Yeni Malatya 1-0. Ponieważ w pierwszym meczu zwyciężyła drużyna Partizanu 3-1, więc to ona wywalczyła awans. Na stadionie zasiadło 14 665 widzów.

Liga Europy
2019-08-15 19:00 | Stadion: Yeni Malatya Stadyumu | Widzów: 14665 | Arbiter: C. Kavanagh
Yeni Malatya Spor Kulübü
Partizan Belgrad
1
0
A. Jahović 7'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Partizanu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedyną bramkę meczu dla Yeni Malatya zdobył Adis Jahović w siódmej minucie.

W 10. minucie Issam Chebake został zastąpiony przez Rahmana Çağırana. Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w pierwszej minucie doliczonego czasu gry, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Yeni Malatya: Mustafie Akbaşowi i Ghilane'owi Chalalemu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Yeni Malatya.

Od 46. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom gości i dwie drużynie przeciwnej. Od 68 minuty boisko opuścili zawodnicy Partizanu: Zoran Toszić, Seydouba Soumah, Umar Sadiq, na ich miejsce weszli: Aleksandar Lutovac, Lazar Pavlović, Ognjen Ožegović. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Thievy'ego Bifoumy, Guilherme zajęli: Moryké Fofana, Eren Tozlu.

Vladimir Stojković
45′ Mustafa Akbaş
Nemanja Miletić
10′ Issam Chebake
Bojan Ostojić77′
Erkan Kaş
Strahinja Pavlović
Arturo Rafael Mina Meza
Slobodan Urošević
45′ Ghilane Chalali
Takuma Asano
74′ Costa Marques Guilherme
Seydouba Soumah82′
Gokhan Tore
Aleksandar Šćekić46′
Murat Yıldırım
Zoran Toszić71′
68′ Thievy Guivane Bifouma Koulossa
Saša Zdjelar
 7′ 90′ Adis Jahović
Umar Sadiq Mesbah53′ 90′
Ufuk Ceylan
Nemanja Stevanović
Teenage Lingani Hadebe
Rajko Brežančić
10′ 64′ Rahman Buğra Çağıran
Igor Vujačić
Mitchell Glenn Donald
Aleksandar Lutovac71′
Robin Yalçın
Lazar Pavlović82′
68′ Moryké Fofana
Ognjen Ožegović90′
74′ Eren Tozlu
Filip Stevanović

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał cztery żółte kartki piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Partizanu wręczył trzy.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany.