Reklama

Reklama

Liga Europejska: OFK Titograd Podgorica - CSKA Sofia 0-0

16 lipca na Stadionie Pod Goricom w Podgoricy odbyło się spotkanie rozgrywek Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami FK Mladost a CSKA Sofia. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Ponieważ w pierwszym meczu także wygrała ta drużyna 4-0, więc to ona wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 969 widzów.

16 lipca na Stadionie Pod Goricom w Podgoricy odbyło się spotkanie  rozgrywek Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami FK Mladost  a CSKA Sofia. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Ponieważ w pierwszym meczu także wygrała ta drużyna 4-0, więc to ona wywalczyła awans. Na stadionie stawiło się 969 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny CSKA Sofia.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter wręczył Balšy Banoviciowi z FK Mladost. Była to 34. minuta starcia.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 60. minucie za Diego Fabbriniego wszedł Mitko Stefanov. W 65. minucie Radule Živković został zmieniony przez Marka Milićkovicia, a za Mirka Raičevicia wszedł na boisko Miloš Brnović, co miało wzmocnić zespół FK Mladost. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Valentina Ivaylova na Rubena Pintę.

Reklama

W 68. minucie sędzia pokazał kartkę Mitkowi Stefanovowi z drużyny CSKA Sofia. Trener CSKA Sofia postanowił zagrać agresywniej. W 82. minucie zmienił pomocnika Grahama Careya i na pole gry wprowadził napastnika Alego Sowego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. Na cztery minuty przed zakończeniem meczu w zespole FK Mladost doszło do zmiany. Ognjen Gašević wszedł za Mendego Mamadou.

W 89. minucie arbiter pokazał kartkę Rubenowi Pincie, piłkarzowi CSKA Sofia.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy FK Mladost otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL