Reklama

Reklama

Liga Europejska: Lazio w zmienionym składzie na mecz z Legią

Na czwartkowy mecz Ligi Europejskiej z Legią w Warszawie rzymski klub Lazio wyjdzie w eksperymentalny składzie, podyktowanym przede wszystkim przez serię kontuzji i chęć wypróbowania piłkarzy, zakupionych latem - pisze włoska prasa w przeddzień spotkania.

Wszystkie gazety zwracają też uwagę na coraz bardziej prawdopodobne odejście trenera Lazio Vladimira Petkovicia, pochodzącego z Bośni.

"La Gazzetta dello Sport" informuje w środę, że w bramce rzymskiego klubu stanie Etrit Berisha, Albańczyk z Kosowa. Pierwszy bramkarz klubu Federico Marchetti zmaga się z lekkim urazem. W Warszawie nie zagrają kontuzjowani Miroslav Klose i Giuseppe Biava, a także prawdopodobnie - jak dodaje sportowy dziennik - tak mocni zawodnicy, jak Senad Lulic i Antonio Candreva.

"Corriere della Sera" podkreśla, że Lazio przeżywa obecnie złą passę w Serie A i wciąż rozczarowuje swoich kibiców. Obecnie jest na 8. miejscu tabeli.

Reklama

Prasa odnotowuje, że zapewne w grudniu należy oczekiwać rozstania klubu z Wiecznego Miasta z trenerem Petkoviciem. Kilka środowych dzienników pisze o coraz bardziej prawdopodobnej hipotezie, że zostanie on trenerem reprezentacji Szwajcarii, gdzie mieszka.

Jako jego możliwych, na razie tymczasowych następców, wymienia się Edoardo Reję, który trenował już Lazio i Alberto Bolliniego, obecnie trenera młodzieżówki tego klubu. Faworytem na stanowisko szkoleniowca Lazio, jest - w ocenie mediów - Murat Yakin, trener Bazylei, który ma zacząć pracować w przyszłym roku.

Grupa J Ligi Europejskiej - zobacz szczegóły

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL