Reklama

Reklama

Liga Europejska: Krychowiak czy Salah, Hamszik czy Konoplianka? Ko zagra na Narodowym?

Na Stadionie Narodowym, w finale Ligi Europejskiej (27 maja) mogą zagrać tylko dwa zespoły, a o miejsca walczą cztery drużyny. Sevilla FC, AC Fiorentina, Dnipro Dniepropietrowsk oraz SSC Napoli – głosujcie, które z zespołów chcielibyście zobaczyć w Warszawie?

Zapraszamy do wzięcia udziału w poniższej ankiecie.

W pierwszej parze półfinałowej zagrają Sevilla FC Grzegorz Krychowiaka i AC Fiorentina. Dla wielu ekspertów to przedwczesny finał. Andaluzyjczycy, którzy bronią trofeum wygranego w poprzednim sezonie, demolowali każdego rywala - od Borussii Moenchengladbach, przez Villarreal CF, aż do Zenita Sankt Petersburg.

Włosi natomiast eliminowali zespoły reprezentantów Polski, Romę z Łukaszem Skorupskim oraz Dynamo Kijów Łukasza Teodorczyka. Liderem zespołu Vicenzo Montelli jest Mohamed Salah. Egipcjanin wypożyczony z Chelsea Londyn.

W drugim półfinale zagrają SSC Napoli i Dnipro Dniepropietrowsk. Wyraźnym faworytem tej rywalizacji są Włosi z Markiem Hamszkiem w składzie, ale Ukraińcy z Jewhenem Konoplianką na czele nie raz już w tym sezonie sprawili niespodziankę w Lidze Europejskiej.

Czy możliwy jest wewnątrz włoski finał? Obrońcy tytułu w finale, a może kopciuszek w spotkaniu o trofeum? Kogo chciałbyś zobaczyć na murawie Stadionu Narodowego? Weź udział w naszej ankiecie i głosuj!

Reklama

Pierwsze mecze półfinałowe rozegrane zostaną w czwartek - 7 maja. Rewanże odbędą się tydzień później.

Finał Ligi Europejskiej zaplanowano na środę - 27 maja, na godzinę 20:45.

Kamil Kania

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy