Liga Europejska: KÍ Klaksvík - FK Riteriai 0-0

16 lipca na Svangaskarð w Toftir odbyło się starcie rozgrywek Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami Klaksvika a FK Trakai. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Ponieważ w pierwszym meczu padł remis 1-1, awans wywalczyła jedenastka Klaksvika. Na stadionie zasiadło 980 widzów.

Liga Europy
2019-07-16 19:00 | Stadion: Svangaskarð | Widzów: 980 | Arbiter: Y. Kozyk
KÍ Klaksvík
FK Riteriai
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 20. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Borisa Došljaka z Klaksvika, a w 36. minucie Donatasa Kazlauskasa z drużyny przeciwnej.

W 50. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Valentina Jeriomenko z FK Trakai, a w 58. minucie Simena Sandmæla z drużyny przeciwnej. W 59. minucie w jedenastce FK Trakai doszło do zmiany. Lajo Traore wszedł za Valentina Jeriomenko.

Chwilę później trener FK Trakai postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 62. minucie zastąpił zmęczonego Dovydasa Virkšasa. Na boisko wszedł Dominyk Kodz, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 64. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Ísaka Simonsena z Klaksvika, a w 79. minucie Ričardasa Šveikauskasa z drużyny przeciwnej. W 84. minucie za Jóannesa Bjartalíða wszedł Jonn Johannesen.

W doliczonej czwartej minucie starcia arbiter ukarał kartką Patrika Johannesena, piłkarza Klaksvika.

Justinas Januševskij
64′ Ísak Simonsen
Aleksandras Levšinas
Jákup Biskopstø Andreasen
Ričardas Šveikauskas79′
84′ Jóannes Bjartalíð
Tomas Dombrauskis
Jóannes Kalsø Danielsen
Artem Gurenko
20′ Boris Došljak
Valentin Jeriomenko50′ 59′
Semir Hadžibulić
Dovydas Virkšas62′
58′ 90′ Simen Raaen Sandmæl
Donatas Kazlauskas36′
90′ 90′ Patrik Johannesen
Terem Igobor Moffi
Túri Géza Tamas
Vincentas Šarkauskas
Ólavur Niclasen
Dominykas Barauskas
84′ Jonn Johannesen
Rokas Filipavicius
Steinbjørn Olsen
Mindaugas Grigaravičius
90′ Torbjørn Grytten
Dominyk Kodz62′
90′ Páll Andrasson Klettskarð
Ernestas Stočkūnas
Darius Lewis
Lajo Menene Traore59′

Sędzia przyznał cztery żółte kartki zawodnikom Klaksvika, a piłkarzom FK Trakai wręczył trzy.

Zespół Klaksvika w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna FK Trakai w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.