Reklama

Reklama

Liga Europejska: KF Partizani Tirana - Szeriff Tyraspol 0-1 (0-1)

25 lipca na Stadiumi Selman Stërmasi w Tiranie odbył się mecz rozgrywek Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami Partizani i Szeriffu. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Szeriffu 1-0. Na stadionie stawiło się 1 750 widzów.

25 lipca  na Stadiumi Selman Stërmasi w Tiranie odbył się mecz  rozgrywek Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami Partizani  i Szeriffu. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Szeriffu 1-0. Na stadionie stawiło się 1 750 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut drużyna Szeriffu zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Partizani była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 20. minucie sędzia pokazał kartkę Labinotowi Ibrahimiemu z Partizani.

Jedyną bramkę meczu dla Szeriffu zdobył Robert Ndip w 24. minucie. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy kartką został ukarany Ousmane N'Diaye, piłkarz gości.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Szeriffu.

Reklama

W 47. minucie sędzia pokazał kartkę Gheorghe Antonowi, zawodnikowi Szeriffu. W 48. minucie Liridon Latifi zastąpił Maxima I.

W 58. minucie kartkę obejrzał Robert Ndip z zespołu gości. Niedługo później trener Partizani postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 71. minucie zastąpił zmęczonego Brunona Telushiego. Na boisko wszedł Hermes Romero, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W siódmej minucie doliczonego czasu gry sędzia ukarał kartką Wilfreda Balimę, piłkarza gości.

W drugiej połowie nie padły gole.

Arbiter wręczył jedną żółtą kartkę zawodnikom Partizani, natomiast piłkarzom gości pokazał cztery.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

To był dopiero pierwszy mecz w tej rundzie rozgrywek. Obie drużyny spotkają się w rewanżu, który odbędzie się 1 sierpnia w Tyraspol. Strata Partizani wciąż jest do odrobienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL