Liga Europejska: KF Partizani Tirana - Szeriff Tyraspol 0-1 (0-1)

25 lipca na Stadiumi Selman Stërmasi w Tiranie odbył się mecz rozgrywek Ligi Europejskiej pomiędzy drużynami Partizani i Szeriffu. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Szeriffu 1-0. Na stadionie stawiło się 1 750 widzów.

Liga Europy
2019-07-25 17:30 | Stadion: Stadiumi Selman Stërmasi | Widzów: 1750 | Arbiter: K. Levnikov
KF Partizani Tirana
Szeriff Tyraspol
0
1
R. Tambe 24'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Od pierwszych minut drużyna Szeriffu zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Partizani była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 20. minucie sędzia pokazał kartkę Labinotowi Ibrahimiemu z Partizani.

Jedyną bramkę meczu dla Szeriffu zdobył Robert Ndip w 24. minucie. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy kartką został ukarany Ousmane N'Diaye, piłkarz gości.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Szeriffu.

W 47. minucie sędzia pokazał kartkę Gheorghe Antonowi, zawodnikowi Szeriffu. W 48. minucie Liridon Latifi zastąpił Maxima I.

W 58. minucie kartkę obejrzał Robert Ndip z zespołu gości. Niedługo później trener Partizani postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 71. minucie zastąpił zmęczonego Brunona Telushiego. Na boisko wszedł Hermes Romero, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W siódmej minucie doliczonego czasu gry sędzia ukarał kartką Wilfreda Balimę, piłkarza gości.

Mateo Mužek
20′ Labinot Ibrahimi
Yuri Kendysh90′
71′ Bruno Telushi
Liridon Latifi48′
51′ Erald Çinari
Gabrijel Boban
57′ Theophilus Solomon
Vadim Dijinari
51′ Jasir Asani
Jarosław Jach86′
71′ Hermes Aristóteles Romero Espinoza
Alexandr Belousov
Brian Brown
Antun Palić90′
57′ Joseph Ekuban
Leandro Joaquim Ribeiro

Arbiter wręczył jedną żółtą kartkę zawodnikom Partizani, natomiast piłkarzom gości pokazał cztery.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

To był dopiero pierwszy mecz w tej rundzie rozgrywek. Obie drużyny spotkają się w rewanżu, który odbędzie się 1 sierpnia w Tyraspol. Strata Partizani wciąż jest do odrobienia.