Liga Europejska: Connah's Quay Nomads FC - Partizan Belgrad 0-1 (0-0)

W spotkaniu rozgrywek Ligi Europejskiej, które rozegrane zostało 25 lipca, zespół Connah's Quay Nomads przegrał z Partizanem 0-1 (0-0). Mecz na Corbett Sports Stadium w Y Rhyl / Rhyl obejrzało 829 widzów.

Liga Europy
2019-07-25 19:30 | Stadion: The Educate Group Stadium | Widzów: 829 | Arbiter: M. Ocenas
Connah's Quay Nomads FC
Partizan Belgrad
0
1
A. Šćekić 62'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi jedenastkami.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Od 13. minuty arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Connah's Quay Nomads i dwie drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Drugą połowę zespół Partizanu rozpoczął w zmienionym składzie, za Umara Sadiqa wszedł Ognjen Ožegović. W 58. minucie za Nathana Woolfe'a wszedł Michael Bakare.

Jedyną bramkę meczu zdobył Aleksandar Šćekić dla drużyny Partizanu. Bramka padła w tej samej minucie. Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Connah's Quay Nomads doszło do zmiany. Priestley Farquharson wszedł za Jamiego Insalla.

W tej samej minucie trener Partizanu postanowił wzmocnić linię napadu i w 73. minucie zastąpił zmęczonego Đorđe Ivanovicia. Na boisko wszedł Filip Stevanović, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej.

Bojan Ostojić
45′ George Horan
Zoran Toszić45′
45′ 73′ James Insall
Saša Zdjelar
Michael Wilde
Đorđe Ivanović73′
13′ 58′ Nathan Woolfe
Umar Sadiq Mesbah46′
Eric James Merner
Nemanja Stevanović
73′ Priestley Farquharson
Rajko Brežančić
Daniel Robert Harrison
Igor Vujačić
Connor Harwood
Aleksandar Lutovac
58′ Michael Adewale Oluwabunmi Bakare
Milan Smiljanić
Thomas Weir
Ognjen Ožegović46′

Filip Stevanović73′

Wyjątkowa nieporadność napastników Connah's Quay Nomads była aż nadto widoczna. W ciągu 90 minut meczu nie oddali żadnego celnego strzału. Zespół Partizanu był w posiadaniu piłki przez 65 procent czasu gry, przełożyło się to na zwycięstwo w tym pojedynku.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Jedenastka Partizanu w drugiej połowie również wymieniła dwóch graczy.