Reklama

Reklama

Legia Warszawa - Zoria Ługańsk. Trener Wernydub: Stać nas na awans

- Znając Legię i jej kibiców wiem, że nie będą się bronić. Jesteśmy gotowi odeprzeć ich ataki, ale sami też musimy zdobyć co najmniej jedną bramkę - powiedział przez rewanżowym meczem 4. rundy eliminacji Ligi Europejskiej Legia Warszawa - Zoria Ługańsk trener gości Jurij Wernydub. Początek spotkania na stadionie przy Łazienkowskiej w czwartek o godz. 21.

Interia zaprasza na relację NA ŻYWO - początek w czwartek o godz. 21

Tutaj znajdziesz relację LIVE w wersji mobilnej

W Kijowie Legia wygrała 1-0. Trener Zorii twierdzi jednak, że jego zespół stać na odrobienie straty i wywalczenie awansu.

- Mimo tego, że przegraliśmy pierwszy mecz, nadal mamy wszystko w swoich rękach. Ciężko się przygotowywaliśmy do tej rywalizacji, wierzymy, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Zdajemy sobie sprawę, że Legia to świetny zespół, z fajną infrastrukturą i świetnymi kibicami, ale jutro skupimy się na tym, co na boisku - powiedział cytowany przez serwis internetowy Legii.

Reklama

- Oglądałem mecz z Koroną, widzieli go też zawodnicy. Legia zdecydowanie lepiej wyglądała w Kijowie, w niedzielę im się nie poszczęściło. Trener Berg dał odpocząć podstawowym zawodnikom - skwitował wpadkę Legii na własnym stadionie (1-2) Jurij Wernydub.

El. Ligi Europejskiej - zobacz szczegóły!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy