Reklama

Reklama

Legia przekazała do sprzedaży dodatkowe bilety

Nie tysiąc jak wcześniej zapowiadano, a 200 kibiców Sportingu Lizbona przyjedzie do Warszawy na czwartkowy mecz z Legią w 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europejskiej. Dlatego do sprzedaży trafiły dodatkowe bilety.

Do wtorkowego popołudnia zakupionych zostało około 24 tys. biletów. - Tradycyjnie do ostatniego miejsca sprzedały się już wejściówki na tzw. "Żyletę". Z kolei najwięcej wolnych miejsc pozostało na trybunie wschodniej. Poza tym do sprzedaży trafiły bilety na sektor gości na trybunie południowej - poinformował rzecznik prasowy Legii Michał Kocięba.

Dodał, że 200 fanów drużyny przyjezdnej zajmie miejsca w górnej części sektora, a dolna będzie przeznaczona dla polskich kibiców. - Dlatego zapraszamy wszystkich na to ważne spotkanie, bo atmosfera na pewno będzie gorąca.

Reklama

Początkowo przedstawiciele portugalskiego klubu zgłosili zapotrzebowanie na tysiąc wejściówek, ale ostatecznie zmniejszono liczbę do 200.

Początek meczu Legii ze Sportingiem o godz. 19. INTERIA.PL zaprasza na relację na żywo z tego meczu. Transmisję telewizyjną przeprowadzi Polsat Sport. Rewanż tydzień później w Lizbonie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje