Reklama

Reklama

LE: Lech może zagrać z Motherwell lub islandzkim Stjarnanem

Szkocki Motherwell FC lub islandzki Stjarnan FC może być przeciwnikiem Lecha Poznań w trzeciej rundzie kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europejskiej. Losowanie potencjalnych par tej fazy odbyło się w piątek w szwajcarskim Nyonie.

Wyniki kwalifikacji Ligi Europejskiej

W pierwszych spotkaniach drugiej rundy Lech przegrał w Tallinnie z Nomme Kalju 0-1, a Motherwell zremisował u siebie ze Stjarnanem 2-2. Goście wyrównali w ostatniej minucie. Rewanże 24 lipca.

Mecze przedostatniej, trzeciej rundy kwalifikacji LE odbędą się 31 lipca i 7 sierpnia.

Finał tej edycji LE zostanie rozegrany 27 maja 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Potencjalne pary 3. rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej:

FC Motherwell (Szkocja)/Stjarnan FC (Islandia) - JK Nomme Kalju (Estonia)/Lech Poznań

Reklama

SV Zulte-Waregem (Belgia)/Zawisza Bydgoszcz - Derry City (Irlandia)/Szachtior Soligorsk (Białoruś)

Ruch Chorzów/FC Vaduz (Liechtenstein) - Kajrat Ałmaty (Kazachstan)/Esbjerg fB (Dania)

FSV Mainz 05 (Niemcy) - Rovaniemi PS (Finlandia)/Asteras Tripolis (Grecja)

Cukaricki Belgrad (Serbia)/SV Groedig (Austria) - CSKA Sofia (Bułgaria)/Zimbru Kiszyniów (Mołdawia)

Astra Giurgiu (Rumunia) - MFK Koszyce (Słowacja)/Slovan Liberec (Czechy)

Dynamo Moskwa (Rosja) - Hapoel Kirjat Szemona (Izrael)

Young Boys Berno (Szwajcaria) - Ermis Aradippou (Cypr)

IF Elfsborg (Szwecja)/Inter Baku (Azerbejdżan) - Nieman Grodno (Białoruś)/FH Hafnarfjoerdur (Islandia)

Petrolul Ploiesti (Rumunia)/Flamurtari Vlora (Albania) - Viktoria Pilzno (Czechy)

Vikingur Gota (Wyspy Owcze)/Tromsoe (Norwegia) - HNK Rijeka (Chorwacja)/Ferencvaros Budapeszt (Węgry)

Dynamo Mińsk (Białoruś)/MyPa Kouvala (Finlandia) - CFR Cluj (Rumunia)/FK Jagodina (Serbia)

Neftci Baku (Azerbejdżan)/NK Koper (Słowenia) - Bursaspor (Turcja)/Czichura Saczchere (Gruzja)

FC ETO Gyoer (Węgry)/IFK Goeteborg (Szwecja) - Rio Ave Vila de Conde (Portugalia)

FC Brugge (Belgia) - Broendby Kopenhaga (Dania)

Atlantas Kłajpeda (Litwa)/Szachtior Karaganda (Kazachstan) -

Dundalk FC (Irlandia)/Hajduk Split (Chorwacja)

Kardemir Karabukspor (Turcja) - Rosenborg Trondheim (Norwegia)/Sligo Rovers (Irlandia)

Czernomorec Odessa (Ukraina) - RNK Split (Chorwacja)/Hapoel Beer Szewa (Izrael)

FC Luzern (Szwajcaria)/FC St. Johnstone (Szkocja) - FC Sestaponi (Gruzja)/Spartak Trnava (Słowacja)

FC Torino (Włochy) - Brommapojkarna Sztokholm (Szwecja)/Crusaders Belfast (Irlandia Płn.)

FK Astana (Kazachstan)/Hapoel Tel Awiw (Izrael) -

Linfield FC (Irlandia Płn.)/AIK Sztokholm (Szwecja)

PSV Eindhoven (Holandia) - Botew Płowdiw (Bułgaria)/SKN St. Poelten (Austria)

Liteks Łowecz (Bułgaria)/Diosgyoer VTK Miszkolc (Węgry) -

Kalev Sillamae (Estonia)/FK Krasnodar (Rosja)

FK Mlada Boleslav (Czechy)/Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Olympique Lyon (Francja)

KF Laci (Albania)/Zoria Ługańsk (Ukraina) - Molde FK (Norwegia)/ND Gorica (Słowenia)

Buducnost Podgorica (Czarnogóra)/Omonia Nikozja (Cypr) -

Metalurg Skopje (Macedonia)/Zeljeznicar Sarajewo (Serbia)

Real Sociedad San Sebastian (Hiszpania) - FC Aberdeen (Szkocja)/FC Groeningen (Holandia)

AS Trencin (Słowacja)/Vojvodina Nowy Sad (Serbia) - Hull City (Anglia)

FK Sarajewo (Serbia)/FK Haugesund (Norwegia) - Atromitos Ateny (Grecja)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje