Reklama

Reklama

Jerzy Engel: Atrakcyjny rywal

- Vitoria Guimaraes jest atrakcyjnym rywalem, bo mogliśmy trafić np. na Krylię, która byłaby mniej atrakcyjna: tak sportowo jak i finansowo - ocenił losowanie pierwszej rundy Pucharu UEFA trener Wisły Kraków, Jerzy Engel na oficjalnej stronie internetowej klubu.

- Vitoria jest to czołowy zespół ligi portugalskiej. Choć w pierwszej kolejce przegrali, jednak nie ma z tego co wyciągać pochopnych wniosków - dodał Engel.

Barw portugalskiego zespołu broni były napastnik Legii Warszawa Marek Saganowski.

- Marek jest dobrym zawodnikiem, jednak nie sądzę, żeby była to wielka zaleta dla Portugalczyków. Ja osobiście koncentruję się na naszym przygotowaniu - stwierdził Engel, który liczy na pomoc Grzegorza Mielcarskiego oraz Jeana Paulisty.

- Grzegorz będzie bardzo pomocny. Zna język, zna realia ligi portugalskiej. Ale nie tylko on, bo mamy też w drużynie Jeana Paulistę, który także pomoże rozpracować Vitorię - podkreślił szkoleniowiec mistrzów Polski.

Reklama

- Bardzo dobrze, że pierwszy mecz gramy na wyjeździe. Cieszę się, że rewanż zagramy u siebie, przy naszej wspaniałej publiczności, a jak to jest ważne pokazał wtorkowy mecz z Grekami - zakończył Engel.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy