Reklama

Reklama

Jan Urban: Czeka nas mecz ostatniej szansy

Czwartkowe wyjazdowe spotkanie z Trabzonsporem w Lidze Europejskiej będzie dla piłkarzy Legii - jak przyznał ich trener Jan Urban - meczem ostatniej szansy. Po dwóch kolejkach w grupie J warszawski zespół z zerowym dorobkiem zajmuje ostatnie miejsce.

"Wygląda na to, że czeka nas mecz ostatniej szansy. Sami doprowadziliśmy do takiej sytuacji, przegrywając u siebie z Apollonem Limassol. Bez względu jednak na wynik tamtego meczu, i tak przylecielibyśmy do Turcji walczyć o zwycięstwo" - podkreślił Urban, cytowany na stronie Legii.

"Jeśli chcemy liczyć na korzystny wynik, przede wszystkim musimy zacząć strzelać gole" - dodał.

Po dwóch kolejkach w grupie J legioniści zajmują ostatnie miejsce - nie zdobyli dotychczas żadnego punktu i ani jednej bramki. Trabzonspor, z czterema punktami, jest liderem (taki sam dorobek ma Lazio Rzym).

Reklama

"Zdajemy sobie sprawę, w jakiej znajdujemy się sytuacji. Kiedy jednak arbiter rozpocznie spotkanie, żaden zawodnik nie będzie myślał o tym, co się stanie w przypadku braku zwycięstwa. Wszyscy skupiamy się tylko na tym, aby wygrać" - zapewnił szkoleniowiec.

W czwartek legioniści wystąpią osłabieni brakiem m.in. Miroslava Radovica, który najpierw leczył kontuzję, a teraz zmaga się z grypą.

"Byliśmy zaskoczeni, że "Rado" nie zagra. Zanim złapała go grypa, był do naszej dyspozycji. Nie spodziewaliśmy się, że coś takiego wyeliminuje go z gry w tak ważnym spotkaniu" - przyznał trener Legii.

Początek spotkania grupy J w Trabzonie o godz. 19.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Trabzonspor - Legia Warszawa!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy