Reklama

Reklama

FC Sion - Sporting Braga 1-2 w 1/16 finału LE. Bezsensowna kartka Vukčevicia

Portugalczycy wygrali z FC Sion 2-1, ale kończyli mecz z małym niesmakiem. Wszystko przez nieodpowiedzialne zachowanie Nikoli Vukčevicia.

Sprawdź wyniki 1/16 finału Ligi Europejskiej

W pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europejskiej Braga prowadziła 2-1 i spotkanie powoli zbliżało się do końca. W 89. minucie szkoleniowiec gości zdecydował się na zmianę. Boisko miał opuścić właśnie Vukčević, ale Czarnogórzec postanowił "ukraść" jeszcze trochę czasu.

Piłkarz zaczął się rozglądać i udawać, że nie wie, że to właśnie jego zdecydował się ściągnąć trener. Sekundy mijały aż w końcu arbiter nie wytrzymał.

Reklama

Sędzia podbiegł do zdziwionego Vukčevicia i pokazał mu żółtą kartkę. Za moment wyciągnął też czerwoną, bo okazało się, że nieodpowiedzialny zawodnik już wcześniej był ukarany.

Vukčević wpadł w złość, zaczął protestować, ale to nic nie dało i Portugalczycy kończyli spotkanie w osłabieniu. Mimo to wygrali i są blisko awansu.

Rewanżowe mecze 1/16 finału LE zostaną rozegrane 25 lutego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama