Reklama

Reklama

EL LE: Reca poza kadrą, Dudelange wygrało z Kluż

Arkadiusz Reca znalazł się poza kadrą meczową, a jego Atalanta Bergamo zremisowała 0-0 z FC Kopenhaga. Wygrał za to pogromca Legii Warszawa, F91 Dudelange. Luksemburczycy pokonali 2-0 rumuński CFR Kluż.

Arkadiusz Reca nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie Atalanty Bergamo z FC Kopenhaga. Dotychczas polski obrońca wystąpił tylko w jednym meczu na sześć możliwych. Jego drużyna bezbramkowo zremisowała z rywalem.

Dużo ciekawszy przebieg miał mecz szwajcarskiego FC Basel z cypryjskim Apollonem Limassol. Jedni i drudzy wychodzili na prowadzenie, ale ostatecznie to gospodarze schodzili z boiska w dobrych humorach, po zwycięstwie 3-2.

Tempa nie zwalnia luksemburski pogromca Legii Warszawa, F91 Dudelange. Zespół ten nieoczekiwanie pokonał 2-0 rumuński CFR Kluż.

Reklama

Powodów do zadowolenia nie ma za to angielskie Burnley FC, które kończyło mecz w dziesiątkę i przegrało 1-3 z greckim Olympiakosem Pireus.

Wyniki meczów rozpoczętych o godzinie 20:

Atalanta Bergamo - FC Kopenhaga 0-0

FC Basel - Apollon Limassol 3-2 (1-0)

F91 Dudelange - CFR Kluż 2-0 (0-0)

Olympiakos Pireus - Burnley FC 3-1 (1-1)

Liga Europejska: wyniki, drabinka, strzelcy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama