Reklama

Reklama

Damir Skomina sędzią finału Ligi Europejskiej

Słoweniec Damir Skompina poprowadził tegoroczny finał Ligi Europejskiej pomiędzy Manchesterem United, a Ajaksem Amsterdam.

Skomina nie należy do jednego z najbardziej ulubionych arbitrów Jose Mourinha. Portugalczyk nie ma na jego temat najlepszego zdania. Kiedy prowadził jeszcze Chelsea, po jednym z meczów z Ligi Mistrzów, nazwał Słoweńca "słabym i naiwnym", ponieważ nie podyktował rzutu karnego dla "The Blues". Chelsea zremisowała wtedy w grupie 0-0 z Dynamem Kijów.

Skomina jest międzynarodowym sędzią od 2003 roku. W tym sezonie prowadził sześć meczów w Lidze Mistrzów.

Manchester United awansował do finału Ligi Europejskiej po wyeliminowaniu Celty Vigo. Ajax Amsterdam w dwumeczu pokonał Olympique Lyon.

Reklama

Finał Ligi Europejskiej odbędzie się 24 maja w Sztokholmie o godzinie 20.45.

AK

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy