Arkadiusz Milik strzelił gola w meczu Ajax - Jablonec

​Arkadiusz Milik zdobył jedyną bramkę w meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy, w którym Ajax Amsterdam zmierzył się z FK Jablonec.

4. runda eliminacji Ligi Europejskiej. Sprawdź wyniki tutaj!

Piłkarze Ajaxu długo męczyli się ze skazywanym na pożarcie zespołem z Czech. Jedyna bramka w meczu padła dopiero w 54. minucie, a jej autorem był Arkadiusz Milik.

Polski napastnik pewnie wykorzystał rzut karny. Reprezentant Polski przebywał na murawie od pierwszej do ostatniej minuty spotkania.

Ajax w poprzednim sezonie zajął drugie miejsce w tabeli holenderskiej Eredivisie i grał w eliminacjach Ligi Mistrzów.

W 3. rundzie piłkarze Franka De Boera przegrali jednak z Rapidem Wiedeń (2-2, 2-3) i pozostała im walka o Ligę Europejską.

Wicemistrzowie Holandii przybliżyli się dziś do gry w fazie grupowej tych rozgrywek, ale w spotkaniu rewanżowym, które zostanie rozegrane za tydzień, czeka ich trudne wyzwanie.

Dowiedz się więcej na temat: Arkadiusz Milik | Ajax Amsterdam | Liga Europejska