Reklama

Reklama

Z Czarnogóry na testy do ŁKS-u

Dwóch nowych piłkarzy pojawiło się na środowym treningu ŁKS Łódź. Na testy do Łodzi przyjechali Marko Jovanović i Damir Kojosević. Obaj grali ostatnio w zespole Decić Tuzi w I lidze Czarnogóry.

Dwóch nowych piłkarzy pojawiło się na środowym  treningu ŁKS Łódź. Na testy do Łodzi przyjechali Marko Jovanović i  Damir Kojosević. Obaj grali ostatnio w zespole Decić Tuzi w I  lidze Czarnogóry.

- Jovanović ma 26 lat i w ostatnich dwóch sezonach występował na pozycji prawego obrońcy. Wcześniej był napastnikiem. 21-letni Kojosević to lewy pomocnik. Ich kontrakty z dotychczasowym klubem już się skończyły i są wolnymi zawodnikami - powiedział PAP menedżer piłkarzy Dragan Popović.

Dodał, że w najbliższym czasie ma sprowadzić do Łodzi jeszcze 2-3 zawodników. ŁKS wyraził zainteresowanie prawym pomocnikiem i bramkarzem. Jeżeli z łódzkiego zespołu odejdzie Arkadiusz Mysona, to Popović ma również znaleźć kandydata na lewą obronę.

Reklama

Tuż przed upływem ostatecznego terminu ŁKS wpłacił zaliczkę na konto piłkarskiego ośrodka należącego do Antoniego Ptaka i w poniedziałek będzie mógł wyjechać na jedyne w okresie przygotowawczym zgrupowanie do Gutowa Małego k. Łodzi. Na sobotę ŁKS ma zaplanowany pierwszy mecz kontrolny z PGE GKS Bełchatów.

W sparingu mają wystąpić Jovanović i Kojosević, którzy powinni też wyjechać z ŁKS na zgrupowanie. Nie będzie już natomiast Roberta Szczota i Ensara Arifovicia, którzy dostali zgodę na zmianę barw klubowych i w środę parafowali umowy kontraktowe z Jagiellonią Białystok. Szczot postanowił związać się z Jagiellonią na 3 lata a Arifović na 2,5 roku. - Ustaliliśmy już praktycznie wszystkie szczegóły swoich kontraktów i na 99,9 procent będziemy w nowym sezonie zawodnikami Jagiellonii - powiedział PAP Arifović.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL