Reklama

Reklama

Wiślacy w odwiedzinach

Mistrzowie Polski w poniedziałek spotkają się w Brzeźnicy z miejscowymi fanami. Fanklub Wisły Kraków z tej miejscowości w poprzednim sezonie najliczniej odwiedzał stadion przy Reymonta - czytamy na łamach oficjalnej strony internetowej klubu.

W Brzeźnicy zapowiada się wielkie święto. Tamtejszy Fanklub działa bardzo prężnie, czego dowodem jest nie tylko jego bardzo liczna obecność na każdym meczu przy Reymonta, ale i sposób, w jaki przyjmą zespół Wisły.

Wizytę drużyny w Brzeźnicy, która rozpocznie się o 16:00 się w hali sportowej miejscowego gimnazjum, otworzy tamtejszy wójt. W planie imprezy będzie mnóstwo konkursów, zabaw i oczywiście możliwość zrobienia sobie zdjęcia i zdobycia autografu ulubionych piłkarzy. Będzie również okazja zadania pytania zawodnikom Wisły.

Reklama

Przypomnijmy, że na każdy mecz przy Reymonta kibice Wisły spoza Krakowa, którzy są zorganizowani w Fankluby, mogą kupować bilety za 10 złotych. Na każdym spotkaniu z tej puli wejściówek korzysta prawie tysiąc osób z dwudziestu pięciu Fanklubów.

Dodatkowo przez cały sezon prowadzony jest ranking Fanklubów, a po zakończeniu rozgrywek ligowych zwycięzcy otrzymują nagrody. Najlepszy Fanklub ma możliwość zorganizowania spotkania z całą drużyną Wisły.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy