Reklama

Reklama

Wisła sprzedaje bilety na Śląsk

W piątek 1 października o godz. 20 Wisła Kraków podejmuje Śląsk Wrocław. W poniedziałek ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanie. Kolejny powrót Oresta Lenczyka na stadion Wisły, tym razem w roli szkoleniowca Śląska, przyciągnie wielu kibiców.

W związku z dużym zainteresowaniem klub zdecydował się na wydłużenie godzin sprzedaży wejściówek. Poniżej przedstawiamy harmonogram sprzedaży:

Reklama

* poniedziałek - czwartek: godz. 11:00-20:00

* piątek (o ile wcześniej wszystkie bilety nie zostaną sprzedane): od godz. 11:00 do końca pierwszej połowy meczu. W godz. 14:00-14:45 nastąpi przerwa spowodowana koniecznością przełączenia systemu sprzedaży biletów na tryb meczowy.

Bilety można nabywać w sześciu stanowiskach: trzech w sklepie "Wiślacki Świat" oraz w trzech kasach obok sklepu. W dwóch pozostałych kasach będzie można kupować abonamenty na mecze ligowe "Białej Gwiazdy" (więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj).

Wszystkie osoby, które posiadają Karty Kibica, prosimy o ich zabieranie ? usprawni to proces zakupu biletów. Proszę też nie czekać z zakupem wejściówek do ostatniej chwili - w ten sposób można uniknąć stania w kolejkach, które z dnia na dzień będą zapewne coraz większe.

Dowiedz się więcej na temat: bilety | Śląsk | Wisła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama